Voeg de kleine lettertjes toe
- Geej se lèllike voel hod!
- Less is more. ~ Rue Rapide
- De overeenkomst tussen een sinaasappel en een faecalie: komen allebei uit een warme plek
- sjappeluur in de schuur
- If you catch someone brapting at work, acknowledge by exclaiming “brapt brapt!” or “brrrrrapt!” as they pass by.
- Vous ne devriez pas être découragé par l'état actuel des choses. Parfois, de bonnes choses arrivent à de bonnes personnes, et c'est l'une d'entre elles.
- man man nou moet ik in bad, zal int vervolg van de kattestrond moeten afblijven he
- spreken is zilver en zwijgen is fout
- Fantastisch tandpastisch, pastiche pistache plastisch plastic boterhamdoos
- Nu is iedereen aan het zagen over Dat roken en vroeger jaren terug kwam de rook uit de living keuken yerwijl er baby's en kinderen waren en nu is het al jaren binnen niet roken en er zijn nog zoveel kindjes die ziek xijn hoe komt day dan denk van het eten Dat we allemaal eten
- Maar mens, ik drààg niet eens een bril!!!!!
- Waldemar Hristovkyi, de immer penetrant geurende protagonist op het gebied van niksdoen, probeert vergeefs het woord 'atoompuist' verspreid te krijgen
- alle jehova's hebben een blauwe voet
- Tegen wil en drank word ik gezien als zuipschuit!!
- Hoe hebben ze dat in 1947 overleefd zonder airco's en die grote massa tips en verwittigingen die ons nu via televisie en allerlei sociale media blijven overspoelen?
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Voeg geleverde werken toe
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 13/2026. Muziek van 1950 tot nu!2
3
4
5
6
7
8
10


Rechts


