Voeg de kleine lettertjes toe
- Geej se lèllike voel hod!
- Anarchy is the only slight glimmer of hope ~ Mick Jagger
- knip, knip, knip, knets.
- Er zijn dingen die ik zou moeten weten en die ik niet weet. Daartegenover staat dan weer dat ik dingen weet die ik niet zou mogen weten.
- Dat ik een klompvoet heb is nooit de doorslaggevende aanleiding geweest om landbouwer te worden
- Het met een lange haal anaal aanbrengen van de paal was fataal voor de Waal z'n darmkanaal. Doe dan toch ook normaal!
- Chantesse Negelaers, webdiezaajnster, heeft zich tijdens het degradatieduel tussen Standard en Anderlecht, verbrand aan een kom muësli
- Doen jullie ook normaal praten?
- het is zuipen of verpompen
- Als je antwoordt, kan Jessica Jaggers Rosenthal je ook bellen en informatie zien zoals je Status Actief en wanneer je chatberichten hebt gelezen.
- een huis verliest niks
- Zou Adam een navel hebben ?
- Moraliteit is doen wat goed is ongeacht wat je wordt opgedragen. Religie is doen wat je wordt opgedragen ongeacht wat goed is
- zingend de kerk uit
- Hij stèkt 'er ziene bek nè oan!
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Voeg geleverde werken toe
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 07/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
3
4
5
6
7
9
10
11
DEUS - Nothing Really Ends 27
12
13
14
15
CHRISTOPHE - Aline 21
16
17
THE RESIDENTS - Kaw-liga 18
18
TEARS FOR FEARS - Shout 9
20
25
26
LUKE COMBS - Fast Car 17
27
28
29


Rechts

