Voeg de kleine lettertjes toe
- Geej se lèllike voel hod!
- Celebrity and secrets don´t go together. The bastards will get you in the end ~ George Michael
- shitty breadstick
- Het ging er weer bijzonder ruig aan toe bij de Kneutersen; Anthony is vlak na openingstijd naar de Aldi gegaan en Ma bekeek een herhaling van "Thuis"
- Geen belgen bij de slachtoffers? Oh, dan is er in feite niks aan de hand. Is er een probleem ergens? Het is zacht weer voor de tijd van het jaar, er is voetbal en we hebben veel te eten; Slaapwel liev
- SHIT- SHIT - SCHEIßE! SHIT- SHIT - SCHEIßE! SHIT- SHIT - SCHEIßE!
- gestrondheid!
- Toen, 's nachts, besefte ik plots dat ik wakker was
- Je hoeft geen van God je gaat gebeuren foto gezet geen goed gedaan gaat het hier gaat gebeuren
- I noticed on my bottle of shampoo the instructions "lather, rince, repeat" - could someone tell me when to stop? I have been washing my hair for three weeks now, surely it must be clean
- Bouw ziet orderboekjes snel leeglopen. Vrouw ziet onderbroekjes snel geellopen
- أنا أدخن سيجارة ، كان الموقد
- Dit kwootje slaat gewoon nergens op.
- De verdachte had als alibi dat hij op het moment van het misdrijf in Sint-Gillis-Waas
- Een bitterbal, een cervela (ooit iemand bij stilgestaan dat die naam wel bijna van cerveaux moet komen? Hersenworst! Een drolvormige allegorie op het geestelijk vernuft dat het plat consumentisme dient, welke vooruitstrevende geest kon in die tijd tegen zulke avant-garde zijn?), dat was van ongeziene waarde tijdens het Interbellum!
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Voeg geleverde werken toe
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 13/2026. Muziek van 1950 tot nu!2
3
4
5
6
7
8
10


Rechts


