Voeg de kleine lettertjes toe
- Geej se lèllike voel hod!
- The Music Was New Black Polished Chrome And Came Over The Summer Like Liquid Night ~ Jim Morrison
- Eske zje dwa kassee ta guil oe kwa?
- Mikor hosszú megfontolás után a legjobb döntést hozza
- gnorgl
- hoge bomen vangen geen vis
- de dakrand bevindy zich op een hoogte van 4 meter
- GEHENNA: MORE THAN A PLACE, A WAY OF LIFE
- 'Een ander issue is dat er niemand aandacht schenkt wanneer ik aan het woord ben... HALLO!? IK HEB HET TEGEN JULLIE!!'
- ik heb gelukkig NOOIT last van een ochtendhumeur maar als ik 's morgens opsta moet je me godverdoeme wel met rust laten of ik mot er op!
- Waarschijnlijk weer zo'n takkewijf! Heb dat ooit eens meegemaakt in Planckendael. Ze hebben die toen 2 weken geschorst.
- Met Jezus in je kont, schijt je gezond
- Na de overwinning op Antwerp staat Racing Genk - samen met een niet nader te noemen club - op een gedeelde eerste plaats in de JPL
- Ook dit dropje won ooit de loterij, op één iemand na
- Jajaja, alle mogelijke onderwerpen passeren weer de revue, maar over stickers verzamelen wordt weer geen woord gerept!
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Voeg geleverde werken toe
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 32/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
3
4
5
8
9
13
15
18
19
SCHMUTZ - Love Games 34
20
22
23
25
AIR - Cherry Blossom Girl 10
26
BARRY LYNDON - Sarabande 11
27
ABC - All Of My Heart 25
29
KRIS DE BRUYNE - Amsterdam 23


Rechts

