Voeg de kleine lettertjes toe
- Geej se lèllike voel hod!
- I think I am a child. Everything blows my mind. ~ Marc Bolan
- de pot verwijt de ketel dat de kat van huis is
- Patient: "Hoe komt het dat ik soms last heb van een stinkende adem?"
Dokter (met hand voor de neus): "Je moest eens weten hoeveel last de ànderen ervan hebben!" - Marcel Achterborgt, organisator van spontane éénmansorgieën, stuurt regelmatig lege enveloppen naar zichzelf. Wanneer hij dan zijn laatste verstuurt, krijgt hij automatisch een nieuwe.
- Bobast you oO.by erp foir in anor conau's or ges eEno
- 'Last van vieze oksels? Ik ook!'
- It's lonely at the pot
- Opdoffer voor STVV vlak na de rust: Refaelov trapt Anderlecht vanop de stip op voorsprong. Upduller for STVV flat after the rest: Refaelov stairs Anderlecht fromup the dot on frontjump
- Frankrijk he
- een goede poetsvrouw zuigt boven en onder de lakens
- sundays are for hangovers and takeaways
- Door onwetendheid wist ik niet wat ik deed, maar als ik toen wist wat ik nu weet, deed ik toen niet wat ik deed en wist ik nu niet wat ik nu weet
- kijk eens allemaal hoe 'n belangrijk leven ik heb! Ik ga koffie drinken bij staarbuks in Brussel en ik maak daar dan foto's van die ik op feesboek post via mijn aaifoon!
- Sorry dat ik jouw afgezaagde, belegen grapjes totaal niet goed vind, meneer alexx FAGNEW
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Voeg geleverde werken toe
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 15/2026. Muziek van 1950 tot nu!3
4
6
8
9
10
11
DOE MAAR - Nachtmerrie 26
13
15
17
18
19
POND - Young Splendor 24
20
21
26
BENSON BOONE - Ghost Town 17
29


Rechts

