Voeg een pseudoniem toe
- Geej se lèllike voel hod!
- Anarchy is the only slight glimmer of hope ~ Mick Jagger
- Een hoest wordt veroorzaakt door een kriebel in de keel - A hoost becomes forearsaked through a kreable in the cale
- De Zwitsere goalgetter blikt terug op zijn carrière tot noch toe en op zijn eerste maanden bij blauw-wit', aldus Genk.
- de kogel is door de kroeg
- met de verkeerde vrouw uit bed stappen
- Telefonisch goed geholpel en duidelijke afspreken gemaakt. Aanbevelen? Ja. Advies. Communicantie. Betrouwbaarheid. Kermis en vakmanschap.
- ik heb gelukkig NOOIT last van een ochtendhumeur maar als ik 's morgens opsta moet je me godverdoeme wel met rust laten of ik mot er op!
- de sukkelaars waren de lawaai en kanaal makers daar
- De belangrijkste mensen zijn niet degenen die het hoofd vol kennis hebben... het zijn degenen die het hart vol liefde hebben, oren om te luisteren, handen om te helpen
- Wat eet een vegetarische kannibaal? Groenteboeren.
- Zal ik anders even uittesten of ik met mijn vuist een blijvende afdruk in jouw smoel kan maken?
- ik ben vrij van religies sinds ik kon lezen
- 15 Tage habe ich mit eigenen Augen gesehen, dass ich immer noch Jeans von vor 10 Jahren tragen kann
- Perumal kan echter niet meer strafrechtelijk vervolgd worden voor de gemanipuleerde wedstrijden, aangezien de feiten verhaard zijn.
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Pseudoniemen, bijnamen, schuilnamen en gestileerde schrijfwijzen

Je moet ingelogd zijn om deze info in te kunnen geven.