Voeg een relatie toe
- Geej se lèllike voel hod!
- Music is the wine that fills the cup of silence ~ Robert Fripp
- Op deze bouwplaats zit er zink in de grond van schaamte
- Aarsjeuk, wat is dáár nu het nut van?!
- ik zeg dat dus wel dan en dat is wel zo fijn voor die gene ook dan dat ie het zelf ook ff weet....maar meestal moeten ze zoiets via via horen dat ze zo uit hun treiter meurde
- en ik ben weer de gebeten hand!
- ik heb een gespierde scheur
- Grâce à la sonnette connectée au système d’alarme Viresure, vous avez une vue directe sur ce qu’il se passe devant chez vous.
- <3 <3 <3 Een filmpje wat je hart raakt en breekt en waar de mens, die vergeten is wat empathie weer inhoud nog veel van kan leren maar dan zal hij/zij ikke ikke niet meer moeten op nr 1 hebben willen staan!!!!
- Verdacht: naar het containerpark gaan en vinden dat het er stinkt, en daarna in de aldi én de GB dezelfde stank gewaarworden
- door een nacht ijs gaan
- is het min 30 in april, is het wel een beetje kil
- Congratulations and underneath that Tucker!
- een belg die hollandermoppen verteld is nooit grappig (danman) MOEHAHAHA!!! VertelDDDDD! stoeme snul
- SA SA LE LE 50% 50%
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
