Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- I left school at 17 and was a star by the time I was 18... in certain parts of the world anyway ~ George Michael
- Het gaat van kwaad naar erger met Beerschot. It goes from angry to annoy with Bearshot.
- “Accidentje maakt het net wat specialer”: hippe baby’s hebben een é in hun naam
- Voordat je met iemand in discussie gaat, vraag jezelf even af: is deze persoon wel voldoende mentaal matuur om het concept van diverse perspectieven te snappen? Want indien niet, heeft het geen zin
- nen onbekende, en dan nog nen onbekende, en dan nog nen onbekende en mss komt er nog nen onbekende
- In Zuid-Afrika kroop een vrouwelijke cheetah die een fotograaf zag slaperigten, zich tegen hem knuffelde om naast hem te slapen.
- ich geluëf er niks van det-ie gevallen is op ziene zolder, volges mich hèt ie rammel gehad!
- Shupteboooleh!
- kan mig ginne zak schille!
- Waar men gaat langs Vlaamse wegen, komt men mottige mensen tegen. Deze morgen nog...
- ik snap er geen jood van
- Als ik het meisje natuur in de natuur krijg ik een nat uur.
- seg joengeuh als je dat nu nog niet gezien had ben je gewoon NIET MEE
- tis lijk een bijeenkomst van sexueel gefrustreerde pubers, en kvoelde me er direct thuis
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Eliminator
Zeep, 2005-02-16
Cool Flash-spelletje! Bedoeling is om de bolletjes per kleur bij elkaar te zetten. Zijn ze gegroepeerd, dan verdwijnen ze. Alle bolletjes moeten weg om naar het volgende level te gaan.
Good luck!...
Cool Flash-spelletje! Bedoeling is om de bolletjes per kleur bij elkaar te zetten. Zijn ze gegroepeerd, dan verdwijnen ze. Alle bolletjes moeten weg om naar het volgende level te gaan.
Good luck!...
~ Bekeken: 18 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 16/2026. Muziek van 1950 tot nu!6
7
8
9


Rechts



