Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- Vrouwen moeten luisteren en doen wat ik zeg. Zij moeten vooral niet zeuren ~ Kanye West
- Boys call me Dumbledore because I'm the headmaster
- Boudewijn is nu Bo. Het had ook Omgebouwdewijn kunnen zijn
- Deze website verstrekt interessante informatie, maar ook flauwe zever. Het ligt niet aan ons als je het verschil niet ziet.
- Als je Jeroen van der Boom hoort zingen krijg je toch gewoon keelpijn in zijn plaats? Wat 'n gekweel
- hoe bestààt het!
- En dit behangpapier mevrouw is écht wel iets voor u. De fallus-achtige vormen in het motief zijn, zoals de naam het al doet vermoeden, gebaseerd op de menselijke penis. En u mag 3x raden welke!
- Zeg nooit "zeg nooit nooit"
- Als je wilt dat ik een biertje kom brengen, kun je ook gewoon een boer laten. Dat hoor ik wel vanuit de keuken.
- als schijnt in november de zon, 1000 kg blijft een ton
- Beyoncé = LELIJK
- I know an artist, he has a Russian sound technician. And a Czech one too. And a Czech one too.
- Dien lompe boer die daar aan delhaize grote bek had tegen mij , door mij vettig portret te noemen mag dat nog eens proberen weet ik het niet goed afloopt, had zo een lelijke strontkleurige koekendoos
- Casio Horloges heren kan af gehaald vorden of op gestuurt worden met bpost versending voor de koper
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 34/2026. Muziek van 1950 tot nu!2
3
4
5
6
7
8
9
12
SABATON - Camouflage 21
14
15
16
19
AIR - Cherry Blossom Girl 14
20
21
22
PORTLAND - Killer’s Mind 21
24
ABC - All Of My Heart 4
27


Rechts


