Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- We thought that if we lasted for two to three years that would be fantastic ~ Ringo Starr
- 't Es ier oltid tselfsten, boovn geevn ze 't verkeerd deur en kik krij de segaor!
- een jehova houdt zelfs zijn voet tussen de deksel van de kist
- Hallo, ik ben ik! Aangenaam! En als je wil dat ik jou word, dan mag je nu al off fucken!
- Ignatius Stemvork, voormalige koster in een schijnparochie, verzamelt familienamen die tevens lijdende voorwerpen zijn.
- Wilco Van Der Mep trekt in een reflex zomaar eventjes een dozijn appelsienen tegen de grond!
- Maar Sven, de mythe van de vreemde snuiter alleen in zijn boerderij is angstaanjagend.
- "Hallo? Is Paul Kalkbrenner?" "Nee, die is met Derrick May"
- Ik zal NOOIT sympathie voor je hebben, achterbakse dwaas.
- hooi in de schuur en regen op de daken hebben niets met elkaar te maken
- In Zuid-Afrika kroop een vrouwelijke cheetah die een fotograaf zag slaperigten, zich tegen hem knuffelde om naast hem te slapen.
- i used to wonder what the saying "it's the little things in life that make you laugh" meant - I never understood it until I saw two midgets fighting at Walmart
- Heej Marcel, jouw pizza's lusten we wel! Heej ja heej ja hooow!
- en neem vooral snachts uw gebid NIET uit, want zo wordt je het anders nooit gewoon !
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #3859:
5-0 na 40 minuten, ze lieten zich als een bende miniemen naar de slachtbank leiden.

In dit kwootje zitten 14 woorden, samen goed voor 83 characters, waarvan 6 a's, 2 b's, 2 c's, 3 d's, 13 e's, 2 h's, 6 i's, 1 k's, 4 l'en, 3 m'en, 11 n'en, 1 r'en, 2 s'en, 3 t's, 1 u's, 2 z'en, 2 nullen, 1 vieren, 1 vijven, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Zjeraar ik knip het vlees met een schaar! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 14 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 13/2026. Muziek van 1950 tot nu!2
3
4
5
6
7
8
10



