Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- Chaos is a friend of mine. ~ Bob Dylan
- Heej dag Aart ik heb een lama gebaard! Heej ja heej ja hooow!
- En dit behangpapier mevrouw is écht wel iets voor u. De fallus-achtige vormen in het motief zijn, zoals de naam het al doet vermoeden, gebaseerd op de menselijke penis. En u mag 3x raden welke!
- Brown nosing and fanny patting seem to be a sport where I work.
- Kom maar op onze golflengte zitten. Er is plaats genoeg voor jou.
- pierde timpul într-un mod util
- al klinkt de kwote nog zo raar, als het rijmt is het waar
- recht is iets krom wat verbogen is
- Een bitterbal, een cervela (ooit iemand bij stilgestaan dat die naam wel bijna van cerveaux moet komen? Hersenworst! Een drolvormige allegorie op het geestelijk vernuft dat het plat consumentisme dient, welke vooruitstrevende geest kon in die tijd tegen zulke avant-garde zijn?), dat was van ongeziene waarde tijdens het Interbellum!
- daar durf ik gerust de handen van mijn moeder voor in't vuur te steken!
- had bijna een nieuwe versterker gekocht maar kwam er net optijd achter dat er op de huidige een soort mute-knopje was ingedrukt en er daardoor dus geen geluid uit de speakers kwam. Joeng joeng joeng toch
- ik moet gereanimeerd worden met een defivibrator.
- de loodgieter staat het water aan de lippen
- WE DO WHAT WE WAИT
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Order now !
Wally, 2004-10-30
Use the HealthStep...
Feel Healthy !
Feel Clean !
Feel the results !
The Healthstep
...
Use the HealthStep...
Feel Healthy !
Feel Clean !
Feel the results !
The Healthstep
... ~ Bekeken: 19 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 43/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
4
6
8
9


Rechts

