Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- There is no dark side of the moon really Matter of fact it´ s all dark ~ Pink Floyd
- My wife left me because I became a flat earther.... but with a P900 camera I can bring her back!
- Matt Powell has a large inflatable banana in his back yard, which he names Doctor Peel
- duurex is fajiet , het personeel is bezig met een prikaksie
- Als ik soep met lettertjes eet dan is de stront die ik daarna uitschijt nog zinniger dan jouw argumenten
- Dat zijn oude wijven na Pasen
- Vergeet tennis en padel: Kim Clijsters steekt geld in pickleball. Ik dénk zelfs nooit aan tennis maar nu krijg ik die kutsport niet uit mijn hoofd
- kfc Hamont 99 europees!
- And I think to Marcel, what a wonderful world
- *ZUCHT* .... Nee meneer we bedoelen niet je pasWOORD maar je pasPOORT! Denk je nu echt dat je met "VOGELKONING1948" op een vliegtuig naar de VS mag???
- Dat is net zoals het "vergelijken", je stelt hiermee dingen gelijk zonder dat je de tekortkomingen van de mindere toevoegt. Ja, tovenarij als het ware
- The Pidgeon that dropped its full cargo on my head this morning as I was going back home from the shops. I don't know what it had been eating, but whatever it was he dropped about a pint of shit r
- Standard slikt zevende nederlaag bij Kortrijk
- Misschien er een bache overheen trekken?
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Kutpinguïn.
Zeep, 2004-02-25
Overal word je helemaal doodgegooid met dat kutpinguïn-spelletje. (Link krijg je niet, zoek hem maar als je perse dat kutspel wilt spelen.
Er zijn talloze varianten gebouwd, en dit is er weer eentje.
STERF KUTVOGEL!
Maar omdat dit soort spelletjes voor infantiele bosdebielen is, is er voor de liefhebbers een online myst-achtig fles-spelletje!
(uit het donkere bos)...
Overal word je helemaal doodgegooid met dat kutpinguïn-spelletje. (Link krijg je niet, zoek hem maar als je perse dat kutspel wilt spelen.
Er zijn talloze varianten gebouwd, en dit is er weer eentje.
STERF KUTVOGEL!
Maar omdat dit soort spelletjes voor infantiele bosdebielen is, is er voor de liefhebbers een online myst-achtig fles-spelletje!
(uit het donkere bos)...
~ Bekeken: 59 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 25/2026. Muziek van 1950 tot nu!2
3
4
6
9
10
12
ABC - All Of My Heart 13
13
14
18
KRIS DE BRUYNE - Amsterdam 16
21
JOHNNY CASH - Ring Of Fire 30
24
CLANNAD - Harry‘s Game 8
25
FUMIYA TANAKA - Phase 21
27
BOTS - De Lange Weg 2
29
WAYNE WADE - Lady 23


Rechts


