Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- Writing About Music Is Like Dancing About Architecture ~ Laurie Anderson
- Ik kan in 't Frans tot 10 tellen! Wan toe trie for faaif siks sevven eit naain
- De grootste tegenslag van 2011: 2011.
- Se acerca el fin de semana! ¿Miedo? quién dijo miedo! podemos con todat
- If you were in a car, would you know what accident to do?
- Kastor Wielewaal, bekend vanwege zijn doortastende optreden tijdens een optreden op de treden van de wielerbaan, ruikt als fetisj aan fietszadels
- Als China iets heeft dat de VS hebben is het diefstal. Als China iets heeft dat VS niet hebben is het een gevaar voor hun nationale veiligheid.
- Australian hat She was thc wa HE WORE A TOOTH FROM AND WE WILL GET YOU OUT OF HERE IN
- Richard Klepelgieter heeft altijd wel iéts in zijn gezicht hangen, de sukkel
- I know none of you
- Vegen om te ontgrendelen. Vège.
- Iemand noemde me vandaag onverschillig. Ik trok me er niks van aan.
- Aandacht aan Genk supporters. Match vanavond wordt gestreeld via YouTube.
- ik gaf hem een koekje uit eigen doos
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #115:
de frituren in mijn buurt zijn allemaal op WANDELafstand dus ik leef wel zeker gezond!

In dit kwootje zitten 15 woorden, samen goed voor 86 characters, waarvan 5 a's, 1 b's, 4 d's, 9 e's, 3 f'en, 1 g's, 5 i's, 2 j's, 2 k's, 5 l'en, 2 m'en, 6 n'en, 2 o's, 1 p's, 4 r'en, 2 s'en, 3 t's, 4 u's, 1 w's, 3 z'en, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Martien ik heb jouw remspoor gezien! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 379 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 51/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
4
7
8
9
11
SILVERTEAR - So Deep 21
13
STRUGGLER - Night Fever 27
14
15
17
KRIS DE BRUYNE - Amsterdam 26
19
BOTS - De Lange Weg 16
21
22
BON IVER - Second Nature 11
23
25
26
BIG AUDIO DYNAMITE - E=mc² 20
27
SCHMUTZ - Love Games 18
28
DESIRELESS - Voyage Voyage 25
29
MICHAEL PENN - No Myth 22


