Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- Waar zijn die handen!? ~ Regi Penxten
- Ik word crimiclown. Een beetje de schwung er in brengen tijdens rechtszaken en de beklaagde(n)/aanklager(s) aan het lachen brengen. Als dàt geen nobele zaak is!
- stoppen met werken op je 24e? Het kan! Als je shift afgelopen is mag je stoppen
- even een boterham door mijn keel gieren; even wat voer door mijn strot stampen
- wa wa waaaaaah
- 'I know a self-employed electrician. He works from ohm.' - 'He does watt???'
- Do I make you look fat?
- Thomas pikte 120 seconden inpikte van zijn concurrenten,
- grotesko is ne schat van ne vent!
- Denk an mich und lass ein fliegen
- In de boekhouding, of beter gezegd, in de jaarplanning van dit pretpark werd duidelijk melding gemaakt dat er op die dag een klant diarree moést krijgen door een bedorven hot-dog te eten
- Snotkeutels? Liefst 'al dente'... Dankuwel!
- Wanneer de dingen die nu nog niet duidelijk zijn duidelijk worden, is nog niet duidelijk
- Soms kom je iemand tegen waarvan je direct weet: ik wil mijn leven delen zonder die persoon
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #4907:
3 september 2021 zal de geschiedenis ingaan als de dag dat we evenveel kwootjes als blogberichten hadden, namelijk 4457.

In dit kwootje zitten 16 woorden, samen goed voor 120 characters, waarvan 9 a's, 3 b's, 2 c's, 7 d's, 18 e's, 4 g's, 3 h's, 5 i's, 2 j's, 2 k's, 6 l'en, 2 m'en, 7 n'en, 3 o's, 1 p's, 2 r'en, 6 s'en, 4 t's, 2 v's, 2 w's, 1 z'en, 1 nullen, 1 enen, 2 twee's, 1 drie's, 2 vieren, 1 vijven, 1 7'en, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej dag Ijf je hebt de smoel van een wijf! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 19 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 13/2026. Muziek van 1950 tot nu!2
3
4
5
6
7
8
10



