Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- Anarchy is the only slight glimmer of hope ~ Mick Jagger
- Een rotte vis begint aan de kop te rotten, de rest volgt. In vele bedrijven is dat ook zo.
- Grotesko en zijn vriendin Shunt doen niet voor hem onder en mikten zelfs een erotisch getint filmpje van henzelf online
- welk mens beld mijn smiddag's altijd op met een prive nummer ge hedt gewoon pech zunne ik neem alleen op als er een nummer staat
- BOO LAH FRICKLE FRECKLE!!!
- Ik kan zo sexy afdrogen dat zelfs mijn handdoek er nat van wordt
- Over iedere kwestie bestaan er twee meningen. De verkeerde en de mijne.
- vroeger ging ik uit en trok ik lijntjes, nu ga ik zwemmen en trek ik baantjes
- de zaal is tot de nek gevuld
- onze hond heeft een ontzettende potentie
- Strol Van Zwol, entrepreneur als het op "articulerend boeren" aankomt, heeft rechtzaak aan zijn been. Welk been, en voor welke misstap is niet geweten
- beter een natte poes dan een stevige kater
- Erm, I think you were misinformed. As far as I'm concerned, I am not duty-bound to playing any game at all
- je lijkt op een gebruiksvoorwerp dat in de jaren ´40 furore maakte op de internationale uitvindersbeurs van Milaan
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #6158:
Thenks mather for my life

In dit kwootje zitten 5 woorden, samen goed voor 25 characters, waarvan 1 a's, 3 e's, 2 f'en, 2 h's, 1 i's, 1 k's, 1 l'en, 2 m'en, 1 n'en, 1 o's, 2 r'en, 1 s'en, 1 t's, 1 y's, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Lambert er hangt een schoen aan uw geirt, heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 18 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 13/2026. Muziek van 1950 tot nu!2
3
4
5
6
7
8
10



