Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- I´m a tidy sort of bloke I don´t like chaos. I kept records in the record rack, tea in the tea caddy, and pot in the pot box ~ George Harrison
- Standard probeert vanavond de drie punten mee te nemen vanuit Sint-Truiden. Average probears fromevening the three points with to take fromout saint sweaterpine
- Hier haben wir außer viel Hundedreck nichts gefunden. Damit fehlt uns auch die Info für die Berechnung des Finals. Schade!
- Unsubscribe ici
- tepelstreeltje666: wa is er met de klompany?
- Tijdens de modeweek van Parijs is dinsdag opschudding ontstaan nadat klimaatactivisten tijdens de modeshow de catwalk waren opgelopen: Times the fashionweek from Paris is tuesday upshaking untstand after climate activists times the fashionshow the katwandel were upgerand
- Zou Adam een navel hebben ?
- Nilsson heeft zich gisteren geblesseerd op training, vandaag dat hij er niet bij is
- tegen het ja-woord kan je geen nee zeggen
- Racing Genk scoort drie keer na de rust en deelt een stevige tik uit aan leider Club Brugge in de Play-offs
- Aw, this was a very nice post. In thought I want to put in writing like this moreover taking time and actual effort to make an excellent article but what can I say I procrastinate alot and not at all
- 1758 - 2008: 250 jaar LEKKER Limburgs KATERLOOS bier! YEAH!
- I can’t remember how many times I’ve heard this: "Star of Pulp Fiction, Samuel L. Jackson!". Yeah, 27 years ago!
- We zijn onze Privacyverklaring en Cookieverklaring aan het bijwerke
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #6438:
MAN BLIJFT GEVALLEN MET ZIJN LIEVER.... ZE HEEFT DE LIJM GEBRUIKT IN PLAATS VAN VAS

In dit kwootje zitten 15 woorden, samen goed voor 84 characters, waarvan ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej André je moeder doet weer niet mee! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 496 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 06/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
7
9
10
12
BOZZ SCAGGS - Lowdown 10
16
LUKE COMBS - Fast Car 6
17
18
19
20
CHRISTOPHE - Aline 17
21
EARTH & FIRE - Weekend 4
22
SCHMUTZ - Love Games 22
24
WEATHERGIRLS - Well-a-wiggy 11
26
27
28
THE SHINS - Phantom Limb 20
29


