Dagfeiten
- Geej se lèllike voel hod!
- Don't play what's there, play what's not there. ~ Miles Davis
- Dat zijn vijven en zessen na Pasen
- De KVBVB kan zoveel openheid echter niet waarderen
- The only place where success comes before work is in the dictionary
- En stel, àls ik nu ook gelovig word, word ik dan ook zo onverdraagzaam, egocentrisch, bemoeiziek, hautain en kortzichtig?
- Новости: РБК: Мини-сериал «Экология» предлагает расширить сфинктер получателей помощи. Минэкономики предлагает компаниям, рассчитывающим на государственную помощь. служба поддержки!
- Als het regent in Zweden, moet je met gedimde lichten rijden. Maar hoe de fuk moet ik nu weten of het regent in Zweden!?
- zatlap, zou ge niet beter naar huis gaan
- bejaarden zijn van plan om hun huisdier mee te nemen int rusthuis. das wel goe gezien, als er dan wa stront in de gang ligt kunne ze et op hun hond steken
- Wat is het verschil tussen een politicus en een trolleybus? Een trolleybus stopt als hij de draad kwijt is.
- Ester Rozenkwit, een miskleun die via messenger mannen probeert te versieren, heeft met zijn hand geklemd gezeten in een zak netels
- praat niet over jezelf, doen wij wel
- Een LakeiEefffEen Lakei
- Genk toont wie de baas is: competitieleider opent play-offs met verdiende zege, Club mag titel vergeten
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Dagfeitjes: themadagen, gebeurtenissen en feiten verbonden aan een specifieke dag
☆ 01-06 Dag Van Het Bordspel
Er werd verder geen uitleg ingegeven voor deze dag.
Er werd verder geen uitleg ingegeven voor deze dag.
Ook op 01-06:
☆ Dag Van De Kinderen
☆ Melkdag
☆ Madaraka Day, Kenia
☆ Dag Van De President,Palau.
☆ Dag Van De Domeindag

Wist je dat er ook een Internationale muziekdag bestaat?
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 06/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
7
9
10
12
BOZZ SCAGGS - Lowdown 10
16
LUKE COMBS - Fast Car 6
17
18
19
20
CHRISTOPHE - Aline 17
21
EARTH & FIRE - Weekend 4
22
SCHMUTZ - Love Games 22
24
WEATHERGIRLS - Well-a-wiggy 11
26
27
28
THE SHINS - Phantom Limb 20
29


Rechts

