Voeg de kleine lettertjes toe
- Geej se lèllike voel hod!
- Music Is My Life, It Is A Reflection Of What I Go Through ~ Lenny Kravitz
- Polle Pap vroeger als melkboer 'Ik mocht overal langs achter naar binnen, zonder kloppen'... wat moeten we ons daar zoal bij voorstellen?
- het arme varkentje voelde zich in de steak gelaten
- Tijd rekken tegen de nummer laatste, beter kan het verval van 'het instituut' niet geïllustreerd worden
- Heej August ben jij nog niet uitgerust? Heej ja heej ja hooow!
- Nieuw tactiek , de andere ploeg maak speler op . Om hem onmogelijk te maken bij zijn Club. En dan ga ploeg hem opgestoken heeft , lopen met speler zonder extra moeten bij betaald worden moest speler nog goed verstandhouding zijn bij zijn Club
- comrade conrad
- De zwaarste kloot die hangt het laagst!
- Ik kwam thuis en er lag een kleverig, witachtig en nogal zilt geurend kwakje op het aanrecht. Zei ik 'kwakje'? Ik bedoel 'Kwa®kje' Hahaha!
- Er zat een speciaal ingrediënt in dat gebak. Daarom dat ik zo raar cake.
- Een site die gebouwd wordt op lokale ervaringen en schetenwappelijk bewijs en niet op okergele principes die geen uitstaans hebben met de realiteit
- met 20.000 zotten naar brussel op 18 mei!!
- VLINDER! Ahaha aaah aha haa haa... VLINDER! Ahaha aaah aha haa haa... You've been.... VLINDERSTRUIK!
- Als de put gedempt was, was het kalf niet verdronken.
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Voeg geleverde werken toe
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 39/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
4
6
7
9
10


Rechts


