Voeg de kleine lettertjes toe
- Geej se lèllike voel hod!
- Pop is actually my least favorite kind of music, because it lacks real depth. ~ Christina Aguilera
- hoe meer zielen hoe minder bier
- Mocht Nederland nog niet in vieze papieren zitten, dan zit het nu in een doos oud papier die een week in de regen heeft gestaan.
- het gebeurd eerst een omploffing een wanhoops daat in je omgevin dan een week erna kom je de straar in staat mug abulanse en politi en dan hoor je een moord
- They cán me what! Ze kùnnen me wat! Sie konnten mir etwas! Ils me peuvent quelque chose!
- Wij waren eerder met de melding van het overlijden van kenny rogers dan wikipedia !
- ach...een kromme hals en elke leek vindt dit geweldig. Mijn kleindochter doet dit mooier op haar tekefoon
- va va voom
- bepaalde personen lijken echt toch wel het verstand van een stoeptegel, het normbesef van een pindanoot en het fatsoen van een emmer stront te hebben. Met mijn welgemeende verontschuldigingen aan alle emmers stront in de wereld voor de vergelijking
- Je moet op tijd weten hoe laat het is .
- stop eens met men te schrijven als je mijn bedoeld
- GRATIS voordoelen bij frituren in je buurt. En dit 18× per jaar.
- Yeah I really do stink
- Jorm van Straetelgem, een gepensioneerde tandarts uit Burkhoven die door zijn dyspraxie, drankgebruik en onomkeerbare kaalhoofdigheid regelmatig tegen de grond smakt in cafés, heeft eergisteren het wereldrecord stencils sorteren verbeterd. Wow.
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Voeg geleverde werken toe
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 06/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
7
9
10
12
BOZZ SCAGGS - Lowdown 10
16
LUKE COMBS - Fast Car 6
17
18
19
20
CHRISTOPHE - Aline 17
21
EARTH & FIRE - Weekend 4
22
SCHMUTZ - Love Games 22
24
WEATHERGIRLS - Well-a-wiggy 11
26
27
28
THE SHINS - Phantom Limb 20
29


Rechts

