Voeg de kleine lettertjes toe
- Geej se lèllike voel hod!
- I declare that the Beatles are mutants Prototypes of evolutionary agents sent by God, endowed with a mysterious power to create a new human species, a young race of laughing freemen ~ Timothy Leary
- Reading Kwotes, if you think this is culture, sport or entertainment, you are a stupid cunt.
- Kan je aub zorgen dat je snel héél ver uit mijn buurt geraakt en daar wat gaat liggen wegrotten? DANKJEWEL!!
- Wilfried Jadokus Kak, de traagste werknemer 's lands, heeft zelf niet eens door hoe snel alles gaat
- In de huidige literatuur komen langzaam meer berichten dat de shunt geen echte verbetering geeft.
- wor zennekik terechtgekomen seg!
- Er zijn dingen die ik zou moeten weten en die ik niet weet. Daartegenover staat dan weer dat ik dingen weet die ik niet zou mogen weten.
- knokwarst
- De vis is de kampioen in het eten van zijn eigen uitwerspelen; hij consumeert tot zes keer meer uitwerpselen dan dat hij er zelf produceert.
- Dus, als ik het goed begrijp, moeten we minder stoken en vervuilen om de opwarming van de aarde om te keren zodat we weer koude winters krijgen en dus weer méér moeten stoken en vervuilen?
- sator opera tenet arepo rotas
- Als nen ollander u niet gekloot heeft, is hij het vergeten
- gank dich wassen dan stinkzak
- Ben bijna even blij als gisteren toen de combi's op de dijk crapuul oplaadden. Hoezee!
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Voeg geleverde werken toe
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 19/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
7
8
9
10
11
MC5 - Kick Out The Jams 25
13
SYSTEM 01 - Drugs Work 3
15
16
BOTS - De Lange Weg 6
17
18
DOE MAAR - Nachtmerrie 31
19
DEVO - Girl U Want 16
22
THE SHINS - Phantom Limb 18
24
POND - Young Splendor 14
25
26
APPALOE - Ritmo Inferno 28
27
FATBOY SLIM - Praise You 13
28
30
31


Rechts

