Voeg een pseudoniem toe
- Geej se lèllike voel hod!
- If I ever get to go to the moon, I'll probably just stand on the moon and go´ Hmmm, yeah. fair enough. gotta go home now ~ Noel Gallagher
- morgenstond heeft een kater in de mond
- Does anyone have info about yesterday’s grid issues?
- Ik snap niet wat die Drol Van Den Piessche in de politiek doet
- vensterbanken vechtersbazen, werkonbekwame wenkbrauwen
- Er gaat voortaan een lachband onder de verslagen van de bekermatchen van Standard gemonteerd worden. Een microfoon in het vak van de tegensupporters zou eigenlijk al volstaan!
- Misschien er een bache overheen trekken?
- Doman Palsky, de wereldberoemde Amerikaanse schlagerzanger, mept naar vliegen en muggen die er niet zijn. Fans knipperen reactiegewijs met de ogen!
- Jehjoa, veer zeen oach ingesjreve veur de Groëte Heëlesje optocht.
- Weezelkack!
- is het aan het vriezen mag je buiten niezen
- Dus schroef u allen en ik ben er trots op! Voor degenen die nog niet hebben gezien, zijn hier een paar foto's, zoals dit iedereen zal hebben gezien en we .into shit u na klikken op de link
- Kan je aub zorgen dat je snel héél ver uit mijn buurt geraakt en daar wat gaat liggen wegrotten? DANKJEWEL!!
- De avond in Genk begon al rumoerig na hevige rellen tussen de fans van KRC Gent en het Italiaanse Fiorentina.
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Pseudoniemen, bijnamen, schuilnamen en gestileerde schrijfwijzen

Je moet ingelogd zijn om deze info in te kunnen geven.