Voeg een pseudoniem toe
- Geej se lèllike voel hod!
- It's much too late to do anything about rock & roll now ... ~ Jerry Garcia
- Wat 'n lelijke smoel heeft die kerel toch. Zou nog iets zijn om bij standard te gaan voetballen
- Wordt het niet eens hoog tijd dat men eens onderzoekt of ze in de prehistorie ook al neuspeuterden?
- Het medicijn zou net moeten voorkomen dat ter dood veroordeelden nodelijs lijden.
- Waar kan ik mini laptop kleintje om mee te nemen
- Het voorvoegsel 'kut' wordt veel te vaak gebruikt in Vlaanderen. Dat mag wel eens stoppen! Het is trouwens ook 'n kutvoorvoegsel!
- Bobast you oO.by erp foir in anor conau's or ges eEno
- Poto Verhelst, de man die verantwoordelijk wordt geacht voor de revival van het nektapijt in 2022, smeert zijn boterhammen voortaan aan de buitenkant
- Really enjoyed this post.Really thank you! Keep writing. makaberzux
- Toen ik uit verveling mijn oude postzegels aan elkaar had geknubbled kwam moeder aanlopen met een pollepel en vroeg vrij kwaad omdat er geen post meer kwam... ?
- Ik heb thuis enkele plastic zakken waarin ik plastic zakken verzamel. Gemakshalve zitten al deze zakken in een plastic draagtas.
- Bedankt voor de tip, Sporza, maar neen, ik kijk vanavond NIET naar de laatste Extra Time met Frank Raes
- El´n Jaahn
- Je zit weer aan die eekhoorn op die rolschaats te denken he!
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Pseudoniemen, bijnamen, schuilnamen en gestileerde schrijfwijzen

Je moet ingelogd zijn om deze info in te kunnen geven.