Welkom!
- Geej se lèllike voel hod!
- To those who understand, I extend my hand. To the doubtful I demand, Take me as I am ~ Dream Theater
- Gelieve dit kwootje te aanvaarden Walter
- Zoals de overclocking thuis tikt, tikt ze nergens
- I'm am alone. Where is frend? Where's is anyone?
- Zullen we q-music op zetten? Nee dankje, ik heb géén zin in Clouseau, roxette of gerecycleerde david guetta ROMMEL
- als is het weer nog zo sober,november valt altijd na oktober
- Rana returns to bedroom to find kitty barf all over the bed
- al schudt de knaap nog zo kloek, de laatste druppel valt in zijn broek.
- Hoeveel eieren zitten er in een dozein?
- Wa gade gij doen doen koen
- KV Mechechelen zou Waasland-Beveren benaderd hebben om hen te laten winnen
- Ik word ongemakkelijk als ik bepaalde mensen van dichtbij zie
- werken als een luiaard
- Chantesse Negelaers, webdiezaajnster, heeft zich tijdens het degradatieduel tussen Standard en Anderlecht, verbrand aan een kom muësli
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Vandaag, donderdag 26 maart 2026. Dag 85 van het jaar, week 13
☆ Wat gebeurt er vandaag in de wereld?
- Nogadag
Uit onze muziekdatabank...
Op deze dag, in de muziekgeschiedenis...
☆ Dagfeitjes uit de muziekwereld. Dit gebeurde er op 26/03:☆ 26/03/1975: geboortedagHakim Abdulsamad
☆ 26/03/1973: Op deze dag kwam Detroit Emeralds binnen in de hitparade met "Feel The Need In Me"
☆ 26/03/1974: geboortedatumNasir Sakamoto
☆ 26/03/1917: geboortedagRufus Thomas
☆ 26/03/2020: overlijdensdatumTess Van Den Herik
☆ 26/03/2002: sterfdatumRandy Castillo. Oorzaak: kanker
☆ 26/03/1957: geboortedatumAlfonz Barta
De laatst toegevoegde artiesten of aangevulde bands
★ Ordnance
★ Forgiven
★ Hyonblud
★ Messiah Force
★ Ayreon
★ Conciliabulo
★ Sterilized
★ Death Ss
★ Motor V
★ Militia
De laatst toegevoegde uitgaven
★ Michael Jackson - Pretty Young Thing (, )
★ Alan Parsons Project - Don’t Answer Me (, )
★ Koos Alberts - Wat Ik Zeggen Wil (album) (, )
★ Verzamel - The Healing (, )
★ Charles Aznavour - Volume 1 (album) (, )
★ James Last - In Concert (album) (, )
★ Alexandra Sherstneu - (, )
★ The Beatles - Don’t Pass Me By (, )
★ The Beatles - I’m Down (, )
Zelf info aanvullen?
Word lid en breid onze muziekdatabank mee uit! Artiesten, discografiën, pseudoniemen, familiale of andere verbindingen tussen muzikanten, videoclips en weetjes over deze videoclips, ... Alles wat je ingeeft wordt automatisch aan elkaar gelinkt!
Je moet ingelogd zijn om info toe te kunnen voegen.
☆ Een dagfeit - Kies een dag en een maand en voeg daarna het jaar en het dagfeit toe.
☆ Een artiest, groep, duo, collectief, ... - Voeg een artiest of combo toe. Leden die je ingeeft worden automatisch gelinkt aan dagfeiten, andere groepen, discografiën, ...
☆ Discografie - Voeg een release van een artiest toe.
☆ Een link tussen artiesten - De bassist van groep x is de broer van de drummer van groep y, ... link groepen aan elkaar, gebaseerd op relaties en familiebanden.
☆ - Pseudo's, alter ego's, gestileerde namen van bands, ... - De officiële en officieuze bijnamen en schuilnamen van artiesten. Dingen als CHVRCHΞS voor "Chvrches" kan je hier ook ingeven.
☆ - Weetjes over videoclips - Met behup van Google Maps/Streetview aantonen waar een videoclip werd opgenomen of uitleggen wie die ene bekende persoon is die er een gastrol in heeft.
En ook: reclamespots waarin het nummer (of een parodie/pastiche) te horen is. Uiteraard met een link naar de reclamespot.
En ook: reclamespots waarin het nummer (of een parodie/pastiche) te horen is. Uiteraard met een link naar de reclamespot.
![]() |
Brieven aan Brigitte, onze ombudsdienst HEEFT UW AANDACHT, MIJN VRIENDEN! OVERSLAAN NIET DE TIJD NEMU moet de financiering van dringende, U is die moe van wordt afgewezen door banken die u het beu bent dat je niet w... · Lees deze brief en Brigitte's deskundige antwoord! |
![]() |
Het vermoeden van Collatz
Het vermoeden van Collatz is een wiskundige stelling, bedacht door de Duitser Lothar Collatz. Deze stelling behelst een berekening die tot nu toe altijd op 1 is uitgekomen. Hier kan je uiteraard proberen of je een getal vindt waarvan de berekening niét op 1 uitkomt.· Probeer hier! |
![]() |
Spelletjes Dots, Alleyway, Elevator Action, ...We hebben een reeks spelletjes verzameld. Sommige in ouderwetse javascript, andere zijn bekende "arcadegames" die je hier gewoon kan spelen.· Yes!!! Spelletjes zijn ideale tijdverknoeierij! |
![]() |
Onze Online-Soap: Dagelijkse Zeep Aflevering 65: Metalen ontmoetingen en andere shitGôh wat is nu het spannendste wat er bij de Kneutersen gebeurd is? Kerstmis is weer gepasseerd, en behalve dat het weer een marginale schranspartij geworden is, evenals met nieuwjaar, valt daar weinig verras... · Oh spannend! Ik wil de rest lezen! |
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 13/2026. Muziek van 1950 tot nu!2
3
4
5
6
7
8
10


Hoogste scores
De scores van de spelletjes die jullie (en wij) spelen.| Speler | Spel | Score |
| admin | Rood Vierkant | 18.285 |
| admin | Rood Vierkant | 17.874 |
| Bezoeker | Rood Vierkant | 16.92 |
| admin | Rood Vierkant | 15.542 |
| Bezoeker | Rood Vierkant | 15.964 |
| admin | dots | 40 |
| admin | dots | 38 |
| admin | dots | 34 |
| admin | dots | 33 |
| admin | dots | 3 |
Rechts






