Welkom!
- Geej se lèllike voel hod!
- I have been happier in the past week than I ever imagined possible and it doesn't have a damn thing to do with the money. You're the real prize. The lottery was just a bonus ~ Jeff Porcaro
- De aftrap wordt vijf minuten uitgesteld omdat het veld van Sclessin door Bengaals vuur onder een rookgordijn ligt. Dat is meteen het boeiendste wat er vanavond gebeurd is.
- Richard Klepelgieter is zó snel, dat hij in één hand kan klappen, door deze zo verschroeiend snel te bewegen dat er een kleine sprong voorwaarts in de tijd plaatsvindt, zodanig dat wanneer hij zijn hand draait en in de andere richting beweegt, deze de "vorige" beweging tegenkomt. *KLAP*
- hierna de hernia
- Flight attendant: "Window or aisle?" Passenger: "Window or you'll what?"
- De maan is een groupie van Richard Klepelgieter
- ooit breek ik de nek nog over die hond!
- Him name is Hopkin Green Frog
- ni har vunnit 5 bortamatcher dock
- de postbode is bezorgd
- Het is 'NAAR' huis en niet 'NA' huis. Je zeg ook niet dat je je HA kamt maar je HAAR
- Praktische raad: intermitterend eens terugkomen, Papa reinigt Arie's anale trechter
- Elke ZASDE liker moet Pools leren en daarna bij de buurman op bezoek gaan!
- Quwait, Koewacht... Waarom heb ik die overeenkomst nooit eerder gezien?
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Vandaag, woensdag 12 augustus 2026. Dag 224 van het jaar, week 33
☆ Wat gebeurt er vandaag in de wereld?
Uit onze muziekdatabank...
Op deze dag, in de muziekgeschiedenis...
☆ Dagfeitjes uit de muziekwereld. Dit gebeurde er op 12/08:☆ 12/08/1972: geboortedatumTeren Delvon Jones
☆ 12/08/1965: geboortedatumBon Harris
☆ 12/08/1966: geboortedatumDerek Tailer
☆ 12/08/1950: geboortedatumKid Creole
☆ 12/08/1927: geboortedagPorter Wagoner in West Plains
☆ 12/08/2017: sterfdatumJoey Rudical
☆ 12/08/1949: geboortedagMark Knopfler
☆ 12/08/1997: sterfdatumLuther Allison
☆ 12/08/1981: geboortedatumUstin Stubbs
☆ 12/08/1969: geboortedagTanika Tikaram in Munster
☆ 12/08/1980: geboortedatumMatthew Thiessen
☆ 12/08/1985: geboortedatumMichael Porrinp
☆ 12/08/1995: geboortedatumEvgeny Dokovich
De laatst toegevoegde artiesten of aangevulde bands
★ Messaline
★ Nuclear Crucifixion (album)
★ Kraamola
★ Day 40
★ Crematory
★ Negligence
★ Fendria
★ Sunrise Fortis
★ Doomsday
★ Melitia
De laatst toegevoegde uitgaven
★ Zangeres Zonder Naam - Mexico (live) (, )
★ Verzamel - Hit Explosion (album) (, )
★ The Gatering - Nighttime Birds (, )
★ Marco Santoni - (, )
★ Michael Jackson - Pretty Young Thing (, )
★ Alan Parsons Project - Don’t Answer Me (, )
★ Koos Alberts - Wat Ik Zeggen Wil (album) (, )
★ Verzamel - The Healing (, )
★ Charles Aznavour - Volume 1 (album) (, )
★ James Last - In Concert (album) (, )
Zelf info aanvullen?
Word lid en breid onze muziekdatabank mee uit! Artiesten, discografiën, pseudoniemen, familiale of andere verbindingen tussen muzikanten, videoclips en weetjes over deze videoclips, ... Alles wat je ingeeft wordt automatisch aan elkaar gelinkt!
Je moet ingelogd zijn om info toe te kunnen voegen.
☆ Een dagfeit - Kies een dag en een maand en voeg daarna het jaar en het dagfeit toe.
☆ Een artiest, groep, duo, collectief, ... - Voeg een artiest of combo toe. Leden die je ingeeft worden automatisch gelinkt aan dagfeiten, andere groepen, discografiën, ...
☆ Discografie - Voeg een release van een artiest toe.
☆ Een link tussen artiesten - De bassist van groep x is de broer van de drummer van groep y, ... link groepen aan elkaar, gebaseerd op relaties en familiebanden.
☆ - Pseudo's, alter ego's, gestileerde namen van bands, ... - De officiële en officieuze bijnamen en schuilnamen van artiesten. Dingen als CHVRCHΞS voor "Chvrches" kan je hier ook ingeven.
☆ - Weetjes over videoclips - Met behup van Google Maps/Streetview aantonen waar een videoclip werd opgenomen of uitleggen wie die ene bekende persoon is die er een gastrol in heeft.
En ook: reclamespots waarin het nummer (of een parodie/pastiche) te horen is. Uiteraard met een link naar de reclamespot.
En ook: reclamespots waarin het nummer (of een parodie/pastiche) te horen is. Uiteraard met een link naar de reclamespot.
![]() |
Onze Online-Soap: Dagelijkse Zeep Aflevering 65: Metalen ontmoetingen en andere shitGôh wat is nu het spannendste wat er bij de Kneutersen gebeurd is? Kerstmis is weer gepasseerd, en behalve dat het weer een marginale schranspartij geworden is, evenals met nieuwjaar, valt daar weinig verras... · Oh spannend! Ik wil de rest lezen! |
![]() |
Het vermoeden van Collatz
Het vermoeden van Collatz is een wiskundige stelling, bedacht door de Duitser Lothar Collatz. Deze stelling behelst een berekening die tot nu toe altijd op 1 is uitgekomen. Hier kan je uiteraard proberen of je een getal vindt waarvan de berekening niét op 1 uitkomt.· Probeer hier! |
![]() |
Brieven aan Brigitte, onze ombudsdienst Anders: Moeders en dochters verlenen seksuele diensten...Mijn naam is Nathalie (45) en dit is mijn dochter Martine (26). We wonen in Brugge maar zijn beschikbaar in he... · Lees deze brief en Brigitte's deskundige antwoord! |
![]() |
Spelletjes Dots, Alleyway, Elevator Action, ...We hebben een reeks spelletjes verzameld. Sommige in ouderwetse javascript, andere zijn bekende "arcadegames" die je hier gewoon kan spelen.· Yes!!! Spelletjes zijn ideale tijdverknoeierij! |
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 33/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
3
4
6
7
8
9
10


Hoogste scores
De scores van de spelletjes die jullie (en wij) spelen.| Speler | Spel | Score |
| admin | Rood Vierkant | 18.285 |
| admin | Rood Vierkant | 17.874 |
| Bezoeker | Rood Vierkant | 16.92 |
| admin | Rood Vierkant | 15.542 |
| Bezoeker | Rood Vierkant | 15.964 |
| admin | dots | 40 |
| admin | dots | 38 |
| admin | dots | 34 |
| admin | dots | 33 |
| admin | dots | 3 |
Rechts






