Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- We don't like their sound, and guitar music is on the way out ~ Decca Recording Company rejecting the Beatles, 1962...
- Daar staat ie weer met z'n opgetrokken armpje
- wie het kleine niet eert is vaak gefrusteerd
- tweede helft, minuut 72. De Sart blifjt liggen na een duel met Thorstvedt en daarbij tast hij naar de enkel. Aan die eikel had hij hiernet ook al last
- Frog parking only. All the others will be toad.
- ja, ik lach me in ieder geval niet kapot
- Is het de bedoeling dat de 'lachend kakske' emoji van de aldi eruitziet als een buttplug?
- wie niet sterk is moet zijn vrienden meenemen
- * GoeBezig loopt naar buiten, plant de handen in de zij en kijkt ne keer kwaad naar die grijze wolken
- Wat 'n lelijke smoel heeft die kerel toch. Zou nog iets zijn om bij standard te gaan voetballen
- om hoge bomen te vangen heb je een groot net nodig
- Sorry Frank, ik heb een kwootje toegevoegd, zodat die dingen van vrijdag tijdens de computerles niet meer direct in beeld komen
- Hi!? Topnewsagency is here.I have been working with a team of professionals for 5 years. I am highly Professional in Press release writing. I can Dist
- is de put leeg had het kalf dorst
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Belgium: 7 points
Anthony, 2004-05-16
En ja hoor, we hebben weer ons vertrouwde plekje terug gevonden in de eindstand van het Eurovisiesongfestival, zijnde ergens achteraan. Jammer maar helaas!
Als Xandee terug in Tienen arriveert, zal ze opgewacht worden door een horde fans, en naar verluidt gaan Eddy en Florentine Kneuters (eveneens residerend te Tienen) er ook naartoe!
We houden jullie uiteraard op de hoogte!...
En ja hoor, we hebben weer ons vertrouwde plekje terug gevonden in de eindstand van het Eurovisiesongfestival, zijnde ergens achteraan. Jammer maar helaas!
Als Xandee terug in Tienen arriveert, zal ze opgewacht worden door een horde fans, en naar verluidt gaan Eddy en Florentine Kneuters (eveneens residerend te Tienen) er ook naartoe!
We houden jullie uiteraard op de hoogte!...
~ Bekeken: 186 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 49/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
3
4
5
6
7
9
11
KAREL FIALKA - Hey Matthew 27
12
SCHMUTZ - Love Games 1
13
14
DESIRELESS - Voyage Voyage 25
17
MICHAEL PENN - No Myth 22
19
LEO SAYER - Orchard Road 14
20
22
23
FISHBONE - Hey Ma & Pa 20
24
STRUGGLER - Night Fever 11
25
26
KAMAGURKA - Marjolijntje 26
27
28
BLONDIE - Heart Of Glass 31
29


Rechts


