Welkom!
- Geej se lèllike voel hod!
- It´s Thursday evening in Toronto - I had to actually ask the drummer - but for us, it´s Friday night ~ Paul Weller
- Ik zal grotverdoeme zelf wel uitmaken wa ik leuk vind!
- De vis is de kampioen in het eten van zijn eigen uitwerspelen; hij consumeert tot zes keer meer uitwerpselen dan dat hij er zelf produceert.
- Op zijn 24ste is de Noorse middenvelder vastte waarde bij Sheffield United, een Engelse tweedeklasser.
- nu aan het werk, anders is er morgen nog een dag
- al is de porsche nog zo snel, roadrunner achterhaalt hem wel , miepmiep
- door een nacht ijs gaan
- aaah.. je moeder laat een boer en ze buigt als een salet!!!
- American Cantstand
- En oooh, wat een lelijke jas droeg ze toch weer. Het lijkt wel alsof ze wacht tot het solden zijn in de Huumaña-bakken!
- 'Het staat in de bijbel' is helaas geen bewijs dat god bestaat, het is een goedkope manier om jezelf achter leugens te verstoppen
- Hij hoest zich schamen!
- Brouwerij Martens denkt aan later: 's anderdaags geen kater.
- 13rat13: geel voor die keeper vinnek gwn voor komidie
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Vandaag, vrijdag 06 juni 2025. Dag 157 van het jaar, week 23
☆ Wat gebeurt er vandaag in de wereld?
- 606-Day
Uit onze muziekdatabank...
Op deze dag, in de muziekgeschiedenis...
☆ Dagfeitjes uit de muziekwereld. Dit gebeurde er op 06/06:☆ 06/06/1952: geboortedagYukihiro Yakahashi
☆ 06/06/1975: geboortedatumMatty Dupont
☆ 06/06/2017: sterfdatumSandra Reemer in Amsterdam. Oorzaak: kanker
☆ 06/06/1983: geboortedatumJohn Mortelez
☆ 06/06/2002: trouwdatumLiam Howlett
☆ 06/06/1964: geboortedagDiane Sealey
☆ 06/06/2019: sterfdatumIsmael Saavedra
☆ 06/06/1935: geboortedagGrant Green in St Louis
☆ 06/06/1974: geboortedatumPaul Van Bargen
☆ 06/06/1955: geboortedatumJan Van Der Meij
☆ 06/06/2018: sterfdatumRodney Serrano
☆ 06/06/1995: sterfdatumSims Ellison in Austin. Oorzaak: zelfmoord
De laatst toegevoegde uitgaven
★ The Beatles - Don’t Pass Me By (, )
★ The Beatles - I’m Down (, )
★ The Beatles - I Feel Fine (, )
★ Pepper & Salt - Have My Love (, )
★ Scott Ringle - Surf Or Die (Album, )
★ Gene Vincent And His Blue Caps - Crazy Legs (nummer, )
★ Animal Drive - Bite! (Album, )
★ Markus Freiwald - (, )
★ Magic Affair - Omen III (, )
Zelf info aanvullen?
Word lid en breid onze muziekdatabank mee uit! Artiesten, discografiën, pseudoniemen, familiale of andere verbindingen tussen muzikanten, videoclips en weetjes over deze videoclips, ... Alles wat je ingeeft wordt automatisch aan elkaar gelinkt!
Je moet ingelogd zijn om info toe te kunnen voegen.
☆ Een dagfeit - Kies een dag en een maand en voeg daarna het jaar en het dagfeit toe.
☆ Een artiest, groep, duo, collectief, ... - Voeg een artiest of combo toe. Leden die je ingeeft worden automatisch gelinkt aan dagfeiten, andere groepen, discografiën, ...
☆ Discografie - Voeg een release van een artiest toe.
☆ Een link tussen artiesten - De bassist van groep x is de broer van de drummer van groep y, ... link groepen aan elkaar, gebaseerd op relaties en familiebanden.
☆ - Pseudo's, alter ego's, gestileerde namen van bands, ... - De officiële en officieuze bijnamen en schuilnamen van artiesten. Dingen als CHVRCHΞS voor "Chvrches" kan je hier ook ingeven.
☆ - Weetjes over videoclips - Met behup van Google Maps/Streetview aantonen waar een videoclip werd opgenomen of uitleggen wie die ene bekende persoon is die er een gastrol in heeft.
En ook: reclamespots waarin het nummer (of een parodie/pastiche) te horen is. Uiteraard met een link naar de reclamespot.
En ook: reclamespots waarin het nummer (of een parodie/pastiche) te horen is. Uiteraard met een link naar de reclamespot.
![]() |
Het vermoeden van Collatz
Het vermoeden van Collatz is een wiskundige stelling, bedacht door de Duitser Lothar Collatz. Deze stelling behelst een berekening die tot nu toe altijd op 1 is uitgekomen. Hier kan je uiteraard proberen of je een getal vindt waarvan de berekening niét op 1 uitkomt.· Probeer hier! |
![]() |
Spelletjes Dots, Alleyway, Elevator Action, ...We hebben een reeks spelletjes verzameld. Sommige in ouderwetse javascript, andere zijn bekende "arcadegames" die je hier gewoon kan spelen.· Yes!!! Spelletjes zijn ideale tijdverknoeierij! |
![]() |
Brieven aan Brigitte, onze ombudsdienst Anders: De groeten!!Ik heb verschillende keren geprobeerd dit account te e-mailen, omdat je bent gekozen voor mijn liefdadigheidsproj... · Lees deze brief en Brigitte's deskundige antwoord! |
![]() |
Onze Online-Soap: Dagelijkse Zeep Aflevering 65: Metalen ontmoetingen en andere shitGôh wat is nu het spannendste wat er bij de Kneutersen gebeurd is? Kerstmis is weer gepasseerd, en behalve dat het weer een marginale schranspartij geworden is, evenals met nieuwjaar, valt daar weinig verras... · Oh spannend! Ik wil de rest lezen! |
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
Zoeken
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 23/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
4
6
7
8
9
10


Hoogste scores
De scores van de spelletjes die jullie (en wij) spelen.Speler | Spel | Score |
admin | Rood Vierkant | 18.285 |
admin | Rood Vierkant | 17.874 |
Bezoeker | Rood Vierkant | 16.92 |
admin | Rood Vierkant | 15.542 |
Bezoeker | Rood Vierkant | 15.964 |
admin | dots | 40 |
admin | dots | 38 |
admin | dots | 34 |
admin | dots | 33 |
admin | dots | 3 |
Rechts