Welkom!
- Geej se lèllike voel hod!
- I want to make at least 4 amazing records ~ µ-Zic
- Dus schroef u allen en ik ben er trots op! Voor degenen die nog niet hebben gezien, zijn hier een paar foto's, zoals dit iedereen zal hebben gezien en we .into shit u na klikken op de link
- "Het lag op de laatste plaats waar ik zocht!" - NATUURLIJK!! Als je daarna nog ergens anders gaat zoeken ben je dom!
- Ik denk dat de volgorde van handelingen die je uitvoert bij het kakken nog ingewikkelder is dan de dt-regel. Nee, ik weet dat zeker.
- is het aan het vriezen, mag je buiten niezen
- Mignolet zorgt voor problemen in de Brugse kleedkamer. Om het in de Limburgse-Derby-termen te formuleren: hij is de rotte appel
- 1758 - 2008: 250 jaar LEKKER Limburgs KATERLOOS bier! YEAH!
- Moeten porno-acteurs nu met die corona ook 1,5 meter afstand houden? En van thuis uit werken?
- Ja, en om de vier dagen wordt er dan nagegaan of iemands ondergoed ververst moet worden
- de kaas voor de voeten wegmaaien
- Heej Jeanette er ligt weer kots naast je bed! Heej ja heej ja hooow!
- Happy lughnasadh
- Enkel een smeerlap heeft het Leffe een bak bier mee te brengen naar een aa-bijeenkomst!
- Kom maaar, kóm maaaaaaarr
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Vandaag, dinsdag 10 februari 2026. Dag 41 van het jaar, week 07
☆ Wat gebeurt er vandaag in de wereld?
Uit onze muziekdatabank...
Op deze dag, in de muziekgeschiedenis...
☆ Dagfeitjes uit de muziekwereld. Dit gebeurde er op 10/02:☆ 10/02/2002: sterfdatumDave Van Ronk in New York
☆ 10/02/1970: geboortedatumMatt Scannell
☆ 10/02/1967: geboortedatumYasen Petrov
☆ 10/02/1943: geboortedatumRal Donner
☆ 10/02/1986: geboortedatumAllan Sokolov
☆ 10/02/1959: geboortedatumNorman Harris
☆ 10/02/1940: geboortedatumKenny Rankin
☆ 10/02/1997: sterfdatumLou Bennett
☆ 10/02/1964: geboortedatumTadashi Masumoto
☆ 10/02/2009: sterfdatumAlessandro Cammiletti. Oorzaak: Ongeval
☆ 10/02/1932: geboortedagRockin’ Dorsie in Carencru
☆ 10/02/1946: geboortedatumClifford T. Ward
De laatst toegevoegde artiesten of aangevulde bands
★ Grimmist
★ Decay
★ Lobo
★ The Outerrim
★ Discordia
★ Heimdall
★ Road
★ Icon
★ Mental Cruelty
★ Desastre
De laatst toegevoegde uitgaven
★ Alexandra Sherstneu - (, )
★ The Beatles - Don’t Pass Me By (, )
★ The Beatles - I’m Down (, )
★ The Beatles - I Feel Fine (, )
★ Pepper & Salt - Have My Love (, )
★ Scott Ringle - Surf Or Die (Album, )
★ Gene Vincent And His Blue Caps - Crazy Legs (nummer, )
★ Animal Drive - Bite! (Album, )
★ Grant & Forsyth - The Sun Ain‘t Gonna Shine Anymore (, )
Zelf info aanvullen?
Word lid en breid onze muziekdatabank mee uit! Artiesten, discografiën, pseudoniemen, familiale of andere verbindingen tussen muzikanten, videoclips en weetjes over deze videoclips, ... Alles wat je ingeeft wordt automatisch aan elkaar gelinkt!
Je moet ingelogd zijn om info toe te kunnen voegen.
☆ Een dagfeit - Kies een dag en een maand en voeg daarna het jaar en het dagfeit toe.
☆ Een artiest, groep, duo, collectief, ... - Voeg een artiest of combo toe. Leden die je ingeeft worden automatisch gelinkt aan dagfeiten, andere groepen, discografiën, ...
☆ Discografie - Voeg een release van een artiest toe.
☆ Een link tussen artiesten - De bassist van groep x is de broer van de drummer van groep y, ... link groepen aan elkaar, gebaseerd op relaties en familiebanden.
☆ - Pseudo's, alter ego's, gestileerde namen van bands, ... - De officiële en officieuze bijnamen en schuilnamen van artiesten. Dingen als CHVRCHΞS voor "Chvrches" kan je hier ook ingeven.
☆ - Weetjes over videoclips - Met behup van Google Maps/Streetview aantonen waar een videoclip werd opgenomen of uitleggen wie die ene bekende persoon is die er een gastrol in heeft.
En ook: reclamespots waarin het nummer (of een parodie/pastiche) te horen is. Uiteraard met een link naar de reclamespot.
En ook: reclamespots waarin het nummer (of een parodie/pastiche) te horen is. Uiteraard met een link naar de reclamespot.
![]() |
Onze Online-Soap: Dagelijkse Zeep Aflevering 65: Metalen ontmoetingen en andere shitGôh wat is nu het spannendste wat er bij de Kneutersen gebeurd is? Kerstmis is weer gepasseerd, en behalve dat het weer een marginale schranspartij geworden is, evenals met nieuwjaar, valt daar weinig verras... · Oh spannend! Ik wil de rest lezen! |
![]() |
Brieven aan Brigitte, onze ombudsdienst Moeilijk onderwerpHallo Brigitte Afgelopen weekend ben ik in een bizar café geweest. Het was er warm en donker. Ik heb er met enk... · Lees deze brief en Brigitte's deskundige antwoord! |
![]() |
Het vermoeden van Collatz
Het vermoeden van Collatz is een wiskundige stelling, bedacht door de Duitser Lothar Collatz. Deze stelling behelst een berekening die tot nu toe altijd op 1 is uitgekomen. Hier kan je uiteraard proberen of je een getal vindt waarvan de berekening niét op 1 uitkomt.· Probeer hier! |
![]() |
Spelletjes Dots, Alleyway, Elevator Action, ...We hebben een reeks spelletjes verzameld. Sommige in ouderwetse javascript, andere zijn bekende "arcadegames" die je hier gewoon kan spelen.· Yes!!! Spelletjes zijn ideale tijdverknoeierij! |
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 07/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
3
4
5
6
7
9
10
11
DEUS - Nothing Really Ends 27
12
13
14
15
CHRISTOPHE - Aline 21
16
17
THE RESIDENTS - Kaw-liga 18
18
TEARS FOR FEARS - Shout 9
20
25
26
LUKE COMBS - Fast Car 17
27
28
29


Hoogste scores
De scores van de spelletjes die jullie (en wij) spelen.| Speler | Spel | Score |
| admin | Rood Vierkant | 18.285 |
| admin | Rood Vierkant | 17.874 |
| Bezoeker | Rood Vierkant | 16.92 |
| admin | Rood Vierkant | 15.542 |
| Bezoeker | Rood Vierkant | 15.964 |
| admin | dots | 40 |
| admin | dots | 38 |
| admin | dots | 34 |
| admin | dots | 33 |
| admin | dots | 3 |
Rechts





