Welkom!
- Geej se lèllike voel hod!
- I think I am a child. Everything blows my mind. ~ Marc Bolan
- Een man uit Zottegem besloot om vanavond de kachel aan te steken... Schouwbrand bij 34 graden
- Wie niet stom is moet slim zijn!
- Ik vind het woord stom stom en het woord ook ook
- Euh, ja... gewoon, omdat gij stinkt
- If you can't laugh at yourself, or your Church, you have no authority to laugh at anyone else.
- Heb je zelf uiers, dan hoef je nooit aan de luiers
- Benzema staat twee tot drie weken aan de kant met zijblessure
- BUTOZAYA
- Heej Martijn jouw oksel stinkt naar azijn, heej ja heej ja hooow!
- Ik heb planquenkoort's
- Ik zal grotverdoeme zelf wel uitmaken wa ik leuk vind!
- Ik heb vandaag een stuk of 4 'reels' op facebook niét bekeken. Mijn leven suckt!
- In het eerst toegevoegde kwootje van 2022 wordt vermeld dat het het eerste toegevoegde kwootje van 2022 is. Dit is het eerste kwootje van 2022!
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Vandaag, zondag 07 juni 2026. Dag 158 van het jaar, week 23
☆ Wat gebeurt er vandaag in de wereld?
Uit onze muziekdatabank...
Op deze dag, in de muziekgeschiedenis...
☆ Dagfeitjes uit de muziekwereld. Dit gebeurde er op 07/06:☆ 07/06/1967: geboortedatumBlake Hurlbert
☆ 07/06/1973: geboortedatumSergio Pavinato
☆ 07/06/1989: geboortedatumGatean Cox
☆ 07/06/2009: sterfdatumHugh Hopper in Whistable
☆ 07/06/2009: sterfdatumGeorge Petry
☆ 07/06/1972: geboortedatumScotty Roberts
☆ 07/06/1980: geboortedatumAlexander Ormov
☆ 07/06/1951: geboortedatumMilan Broum
☆ 07/06/1992: overlijdensdatumRob Nexious
☆ 07/06/2014: sterfdatumAlan Douglas. Oorzaak: val
De laatst toegevoegde artiesten of aangevulde bands
★ Dioxina
★ Saviour
★ Leptospira
★ Wet The Steel
★ Cypher 16
★ Undying Inc
★ Maryscreek
★ Death Rift
★ Rebel Priest
★ 7th Reign
De laatst toegevoegde uitgaven
★ The Gatering - Nighttime Birds (, )
★ Marco Santoni - (, )
★ Michael Jackson - Pretty Young Thing (, )
★ Alan Parsons Project - Don’t Answer Me (, )
★ Koos Alberts - Wat Ik Zeggen Wil (album) (, )
★ Verzamel - The Healing (, )
★ Charles Aznavour - Volume 1 (album) (, )
★ James Last - In Concert (album) (, )
★ Alexandra Sherstneu - (, )
Zelf info aanvullen?
Word lid en breid onze muziekdatabank mee uit! Artiesten, discografiën, pseudoniemen, familiale of andere verbindingen tussen muzikanten, videoclips en weetjes over deze videoclips, ... Alles wat je ingeeft wordt automatisch aan elkaar gelinkt!
Je moet ingelogd zijn om info toe te kunnen voegen.
☆ Een dagfeit - Kies een dag en een maand en voeg daarna het jaar en het dagfeit toe.
☆ Een artiest, groep, duo, collectief, ... - Voeg een artiest of combo toe. Leden die je ingeeft worden automatisch gelinkt aan dagfeiten, andere groepen, discografiën, ...
☆ Discografie - Voeg een release van een artiest toe.
☆ Een link tussen artiesten - De bassist van groep x is de broer van de drummer van groep y, ... link groepen aan elkaar, gebaseerd op relaties en familiebanden.
☆ - Pseudo's, alter ego's, gestileerde namen van bands, ... - De officiële en officieuze bijnamen en schuilnamen van artiesten. Dingen als CHVRCHΞS voor "Chvrches" kan je hier ook ingeven.
☆ - Weetjes over videoclips - Met behup van Google Maps/Streetview aantonen waar een videoclip werd opgenomen of uitleggen wie die ene bekende persoon is die er een gastrol in heeft.
En ook: reclamespots waarin het nummer (of een parodie/pastiche) te horen is. Uiteraard met een link naar de reclamespot.
En ook: reclamespots waarin het nummer (of een parodie/pastiche) te horen is. Uiteraard met een link naar de reclamespot.
![]() |
Brieven aan Brigitte, onze ombudsdienst Vraag: We worden voorgelogenAls de maan 4,5 miljard jaar oud is, hadden de astronauten dan niet in een paar meter kosmisch stof moeten lopen in... · Lees deze brief en Brigitte's deskundige antwoord! |
![]() |
Spelletjes Dots, Alleyway, Elevator Action, ...We hebben een reeks spelletjes verzameld. Sommige in ouderwetse javascript, andere zijn bekende "arcadegames" die je hier gewoon kan spelen.· Yes!!! Spelletjes zijn ideale tijdverknoeierij! |
![]() |
Onze Online-Soap: Dagelijkse Zeep Aflevering 65: Metalen ontmoetingen en andere shitGôh wat is nu het spannendste wat er bij de Kneutersen gebeurd is? Kerstmis is weer gepasseerd, en behalve dat het weer een marginale schranspartij geworden is, evenals met nieuwjaar, valt daar weinig verras... · Oh spannend! Ik wil de rest lezen! |
![]() |
Het vermoeden van Collatz
Het vermoeden van Collatz is een wiskundige stelling, bedacht door de Duitser Lothar Collatz. Deze stelling behelst een berekening die tot nu toe altijd op 1 is uitgekomen. Hier kan je uiteraard proberen of je een getal vindt waarvan de berekening niét op 1 uitkomt.· Probeer hier! |
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 24/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
4
5
6
7
8
9
11
12
ABC - All Of My Heart 14
15
KRIS DE BRUYNE - Amsterdam 26
16
18
BOBBY GOLDSBORO - Honey 13
20
22
24
26
27
28
LEWIS CAPALDI - Forget Me 21
29


Hoogste scores
De scores van de spelletjes die jullie (en wij) spelen.| Speler | Spel | Score |
| admin | Rood Vierkant | 18.285 |
| admin | Rood Vierkant | 17.874 |
| Bezoeker | Rood Vierkant | 16.92 |
| admin | Rood Vierkant | 15.542 |
| Bezoeker | Rood Vierkant | 15.964 |
| admin | dots | 40 |
| admin | dots | 38 |
| admin | dots | 34 |
| admin | dots | 33 |
| admin | dots | 3 |
Rechts






