Welkom!
- Geej se lèllike voel hod!
- ... Just as Jesus created wine from water, we humans are capable on transmuting emotion into music.. ~ Carlos Santana
- Altijd eerst sokken, dan schoenen
- Operator! I love you?
- Hoeveel eieren zitten er in een dozein?
- wie niet weg is is er nog
- laat de amateurs de krisis maar betalen
- Ik doe geen vlieg kwaad - I do no fly angry
- Ik heb wel iets anders te doen dan tien keer per dag klaar te komen
- ... maar ja, jij bent ook ONNOEMELIJK dom!
- Soms maakt ge de verkeerde keuzes en dan is voorbij. Koest vriendschap met iemand die wel om u geeft
- sportugal
- Vledder doet zijn mond niet open
- ik weet niet hoe een relatie beginnen
- Tof.. men ramen trilde weer half uit zen kozijnen! Tof...* mijn* trilden* mijn*
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Vandaag, maandag 14 april 2025. Dag 104 van het jaar, week 16
☆ Wat gebeurt er vandaag in de wereld?
Uit onze muziekdatabank...
Op deze dag, in de muziekgeschiedenis...
☆ Dagfeitjes uit de muziekwereld. Dit gebeurde er op 14/04:☆ 14/04/1992: sterfdatumSammy Price in New York. Oorzaak: hartaanval
☆ 14/04/1962: geboortedatumDan Bippes
☆ 14/04/1976: geboortedagHenning Brasse
☆ 14/04/2013: sterfdatumAssiah Antheonos
☆ 14/04/1999: sterfdatumAnthony Newly
☆ 14/04/1973: geboortedagDavid Miller
☆ 14/04/1978: geboortedatumSven Kalsson
☆ 14/04/1982: geboortedatumArnaud Vansteenkiste
☆ 14/04/1948: geboortedagLarry Ferguson
☆ 14/04/1946: geboortedatumPatrick Fairley
☆ 14/04/2009: sterfdatumAndrey Sinchuk
De laatst toegevoegde uitgaven
★ The Beatles - Don’t Pass Me By (, )
★ The Beatles - I’m Down (, )
★ The Beatles - I Feel Fine (, )
★ Pepper & Salt - Have My Love (, )
★ Scott Ringle - Surf Or Die (Album, )
★ Gene Vincent And His Blue Caps - Crazy Legs (nummer, )
★ Animal Drive - Bite! (Album, )
★ Markus Freiwald - (, )
★ Magic Affair - Omen III (, )
Zelf info aanvullen?
Word lid en breid onze muziekdatabank mee uit! Artiesten, discografiën, pseudoniemen, familiale of andere verbindingen tussen muzikanten, videoclips en weetjes over deze videoclips, ... Alles wat je ingeeft wordt automatisch aan elkaar gelinkt!
Je moet ingelogd zijn om info toe te kunnen voegen.
☆ Een dagfeit - Kies een dag en een maand en voeg daarna het jaar en het dagfeit toe.
☆ Een artiest, groep, duo, collectief, ... - Voeg een artiest of combo toe. Leden die je ingeeft worden automatisch gelinkt aan dagfeiten, andere groepen, discografiën, ...
☆ Discografie - Voeg een release van een artiest toe.
☆ Een link tussen artiesten - De bassist van groep x is de broer van de drummer van groep y, ... link groepen aan elkaar, gebaseerd op relaties en familiebanden.
☆ - Pseudo's, alter ego's, gestileerde namen van bands, ... - De officiële en officieuze bijnamen en schuilnamen van artiesten. Dingen als CHVRCHΞS voor "Chvrches" kan je hier ook ingeven.
☆ - Weetjes over videoclips - Met behup van Google Maps/Streetview aantonen waar een videoclip werd opgenomen of uitleggen wie die ene bekende persoon is die er een gastrol in heeft.
En ook: reclamespots waarin het nummer (of een parodie/pastiche) te horen is. Uiteraard met een link naar de reclamespot.
En ook: reclamespots waarin het nummer (of een parodie/pastiche) te horen is. Uiteraard met een link naar de reclamespot.
![]() |
Het vermoeden van Collatz
Het vermoeden van Collatz is een wiskundige stelling, bedacht door de Duitser Lothar Collatz. Deze stelling behelst een berekening die tot nu toe altijd op 1 is uitgekomen. Hier kan je uiteraard proberen of je een getal vindt waarvan de berekening niét op 1 uitkomt.· Probeer hier! |
![]() |
Spelletjes Dots, Alleyway, Elevator Action, ...We hebben een reeks spelletjes verzameld. Sommige in ouderwetse javascript, andere zijn bekende "arcadegames" die je hier gewoon kan spelen.· Yes!!! Spelletjes zijn ideale tijdverknoeierij! |
![]() |
Brieven aan Brigitte, onze ombudsdienst Anders: Moeders en dochters verlenen seksuele diensten...Mijn naam is Nathalie (45) en dit is mijn dochter Martine (26). We wonen in Brugge maar zijn beschikbaar in he... · Lees deze brief en Brigitte's deskundige antwoord! |
![]() |
Onze Online-Soap: Dagelijkse Zeep Aflevering 65: Metalen ontmoetingen en andere shitGôh wat is nu het spannendste wat er bij de Kneutersen gebeurd is? Kerstmis is weer gepasseerd, en behalve dat het weer een marginale schranspartij geworden is, evenals met nieuwjaar, valt daar weinig verras... · Oh spannend! Ik wil de rest lezen! |
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
Zoeken
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 16/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
6
7
9
10


Hoogste scores
De scores van de spelletjes die jullie (en wij) spelen.Speler | Spel | Score |
admin | Rood Vierkant | 18.285 |
admin | Rood Vierkant | 17.874 |
Bezoeker | Rood Vierkant | 16.92 |
admin | Rood Vierkant | 15.542 |
Bezoeker | Rood Vierkant | 15.964 |
admin | dots | 40 |
admin | dots | 38 |
admin | dots | 34 |
admin | dots | 33 |
admin | dots | 3 |
Rechts