Brieven aan Brigitte
ingestuurd door Geert Speert
Probleem: Hoe word ik meer geliefd?
Zoals je waarschijnlijk al geraden hebt, ja, ik ben vrijgezel en ik heb wel vrienden, maar ik ben absoluut de vervangbare vriend die je kunt negeren.Ik zal zeggen dat ik denk dat ik een beetje lelijk ben, het was iets waarvoor ik mijn hele schoolleven werd gepest, maar ik wil geloven dat dit allemaal komt door iets dat ik verkeerd doe, want anders ben ik eigenlijk de pineut.
Dus ik zal beginnen met het uitleggen van mijn vriend situatie. Ja, ik heb vrienden tot ieders verbazing, fucking hell zelfs tot mijn verbazing. Ik houd contact met ze allemaal, maar ze houden zelden of helemaal geen contact met mij, ik ben degene die 95% van de tijd de berichten verzendt.
Als het dan op de romantische kant aankomt, weet ik weer niet wat ik verkeerd doe. Er zijn zoveel meisjes met wie ik in de buurt ben gekomen om op het laatste moment te worden afgewezen.
Ik doe ook mijn best om geen lul voor mensen te zijn en mijn best te doen om zoveel mogelijk aan anderen te denken.
Ik weet niet meer van welk houdt peilen maken!
onzekere groetjes,
Geert Speert
Brigitte antwoordt:


Hoi Geert
Als je jezelf lelijk vindt, dan zal je dat ook wel zijn! En ja, daardoor word je gepest, wat dacht je nu zelf?
Wat die 95% betreft, dat aantal is te verwaarlozen. Pas vanaf 98% wordt het zorgwekkend.
En wat een taalgebruik hanteer je! Dat woordje "lul", moet dat echt?
Zeg eens eerlijk, zou jij met jezelf willen omgaan?
Spijtige groet,
Brigitte.
| 2973× gelezen
Als je jezelf lelijk vindt, dan zal je dat ook wel zijn! En ja, daardoor word je gepest, wat dacht je nu zelf?
Wat die 95% betreft, dat aantal is te verwaarlozen. Pas vanaf 98% wordt het zorgwekkend.
En wat een taalgebruik hanteer je! Dat woordje "lul", moet dat echt?
Zeg eens eerlijk, zou jij met jezelf willen omgaan?
Spijtige groet,
Brigitte.
Je wil een andere brief lezen? Dat kan!
☆ Probleem: Mijn zoon onaneert zich - Ingestuurd door Ria
☆ Probleem: De telefoon van mijn vriend - Ingestuurd door Shindy Korzijn
☆ Vraag: Is mijn vriend een loser? - Ingestuurd door Gortensia
☆ Probleem: Mijn man wil weg maar wil niet vertrekken - Ingestuurd door Kuppie Tee
☆ Vraag: Discrete service, mooie vrouwen - Ingestuurd door Teeshina Slaynoshoo
☆ Vraag: Rustig aan doen - Ingestuurd door Sjantalll
☆ Vraag: Spijt en toch telkens weer dezelfde fout maken - Ingestuurd door Mauvez4Life
☆ Anders: Bekijk mijn vagina-video - Ingestuurd door Lena Yarushyavichute
☆ Probleem: Ben ik nu zijn vrouw of zijn moeder!? - Ingestuurd door Jeanne M.
☆ Probleem: Hoe word ik meer geliefd? - Ingestuurd door Geert Speert
☆ Probleem: Kan je me helpen? - Ingestuurd door Carine Uit O.
☆ VUILE TAAL!! - Ingestuurd door Ludo G, Brussel
☆ Probleem: Date spreekt niet meer met mij nadat ik iets vroeg over een vrouw op zijn fb - Ingestuurd door Dyane Aca
☆ Moeilijk onderwerp - Ingestuurd door Eddy K.
☆ Waarschuwing: De link tussen de coronaspuit en 5G: géén fabeltje!!! - Ingestuurd door Haldewich B., Beernem
Rechts


