Brieven aan Brigitte
ingestuurd door Geert Speert
Probleem: Hoe word ik meer geliefd?
Zoals je waarschijnlijk al geraden hebt, ja, ik ben vrijgezel en ik heb wel vrienden, maar ik ben absoluut de vervangbare vriend die je kunt negeren.Ik zal zeggen dat ik denk dat ik een beetje lelijk ben, het was iets waarvoor ik mijn hele schoolleven werd gepest, maar ik wil geloven dat dit allemaal komt door iets dat ik verkeerd doe, want anders ben ik eigenlijk de pineut.
Dus ik zal beginnen met het uitleggen van mijn vriend situatie. Ja, ik heb vrienden tot ieders verbazing, fucking hell zelfs tot mijn verbazing. Ik houd contact met ze allemaal, maar ze houden zelden of helemaal geen contact met mij, ik ben degene die 95% van de tijd de berichten verzendt.
Als het dan op de romantische kant aankomt, weet ik weer niet wat ik verkeerd doe. Er zijn zoveel meisjes met wie ik in de buurt ben gekomen om op het laatste moment te worden afgewezen.
Ik doe ook mijn best om geen lul voor mensen te zijn en mijn best te doen om zoveel mogelijk aan anderen te denken.
Ik weet niet meer van welk houdt peilen maken!
onzekere groetjes,
Geert Speert
Brigitte antwoordt:


Hoi Geert
Als je jezelf lelijk vindt, dan zal je dat ook wel zijn! En ja, daardoor word je gepest, wat dacht je nu zelf?
Wat die 95% betreft, dat aantal is te verwaarlozen. Pas vanaf 98% wordt het zorgwekkend.
En wat een taalgebruik hanteer je! Dat woordje "lul", moet dat echt?
Zeg eens eerlijk, zou jij met jezelf willen omgaan?
Spijtige groet,
Brigitte.
| 3580× gelezen
Als je jezelf lelijk vindt, dan zal je dat ook wel zijn! En ja, daardoor word je gepest, wat dacht je nu zelf?
Wat die 95% betreft, dat aantal is te verwaarlozen. Pas vanaf 98% wordt het zorgwekkend.
En wat een taalgebruik hanteer je! Dat woordje "lul", moet dat echt?
Zeg eens eerlijk, zou jij met jezelf willen omgaan?
Spijtige groet,
Brigitte.
Je wil een andere brief lezen? Dat kan!
☆ Vraag: Wat gebeurt er met mij? - Ingestuurd door Karel K.
☆ Vraag: Is mijn vriend een loser? - Ingestuurd door Gortensia
☆ Anders: Bekijken... - Ingestuurd door Juan Evans
☆ Vraag: Ondergoed - Ingestuurd door Silla K
☆ Vraag: Mijn vriend doet me vaak huilen - Ingestuurd door Shil Wadden
☆ Probleem: Mijn (31V) man (41M) maakt gemene grappen en ik wil hem helpen stoppen voordat we kinderen krijgen - Ingestuurd door Minzi
☆ Vraag: We worden voorgelogen - Ingestuurd door Shil Wadden
☆ Probleem: Mijn man en ik hebben ruzie gehad om een bedframe en ik ben nog steeds boos - Ingestuurd door Rozina Mat
☆ Mijn man - Ingestuurd door Conny
☆ Waarschuwing: Belangrijk identificatieproces - Ingestuurd door Engie (zogezegd)
☆ Waarschuwing: Re: Huur Herinnering✅ - Ingestuurd door Katia Damazo, De Boekhoudafdeling
☆ Probleem: Genante blauwe oog - Ingestuurd door Tom Relsener
☆ Roel verziekt webfeud - Ingestuurd door Bas Roodkapjes
☆ Anders: Bekijk mijn vagina-video - Ingestuurd door Lena Yarushyavichute
☆ Anders: Ditt konto har löpt ut och har avaktiverats! - Ingestuurd door McAfee-teamet
Rechts


