Welkom!
- Geej se lèllike voel hod!
- How deep is your love? I really need to learn. ~ Bee Gees
- is het bier in de man,ligt de pizza in de pan
- Het is duidelijk dat de opsteller van de kalender kalender is dan de drukker
- Hoe zou jij eruit zien als een Viking? - Dood, denk ik
- 'Wat een dommerikken zeg' - Inderdaad, want 'dommeriken' schrijf je met ÉÉN K!
- Het moge duidelijk zijn dat Osebrand Van Schaeverghem een verpletterende bijdrage leverde aan de teloorgang van de vestimentaire etiquette in Langemark/Poelkapelle.
- Ik legde de schroefjes op de toonbank. De winkelbediende had een E-NOR-ME neus, bekeek de schroefjes en zei "M6?" - Ik zei "Ja". De winkelier zei toen "Hahaaah, nogal 'n GOK he!' Ik kon dat alleen maar beamen. Wat 'n gok inderdaad!
- beter een gat in je hand dan een hand in je gat
- Das wel lekker joa
- Het weefsel van de milt wordt ook wel pulpa lienis.
- STROOOOONT!!
- 'n kind ondej de eejfenaaj wojdt latej faak 'n bejdelaaj
- Hier stinkts zwar nach nassem Hund, aber es ist kühler.
- De oud-voetballer stond tijdens zijn gloriejaren al bekend voor zijn maangezicht; hij kon een kastanje klemmen tussen neus en kin
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Vandaag, donderdag 12 februari 2026. Dag 43 van het jaar, week 07
☆ Wat gebeurt er vandaag in de wereld?
Uit onze muziekdatabank...
Op deze dag, in de muziekgeschiedenis...
☆ Dagfeitjes uit de muziekwereld. Dit gebeurde er op 12/02:☆ 12/02/2004: sterfdatumSauli Lehtisaari. Oorzaak: kanker
☆ 12/02/2023: overlijdensdatumDavid Jolicoeur
☆ 12/02/1980: sterfdatumNorman Keenan
☆ 12/02/2011: sterfdatumPeter Alexander
☆ 12/02/1950: geboortedagAngelo Branduardi
☆ 12/02/2015: sterfdatumSam Andrew
☆ 12/02/1986: geboortedagJosje Huisman in Heusden
☆ 12/02/2004: overlijdensdatumSauli Lehtisaari
☆ 12/02/1983: Op deze dag kwam Indeep binnen in de hitparade met "Last Night At Dj Save My Life"
☆ 12/02/1971: geboortedatumDino Sommese
☆ 12/02/1981: geboortedatumLisa Hannigan
De laatst toegevoegde artiesten of aangevulde bands
★ Grimmist
★ Decay
★ Lobo
★ The Outerrim
★ Discordia
★ Heimdall
★ Road
★ Icon
★ Mental Cruelty
★ Desastre
De laatst toegevoegde uitgaven
★ Alexandra Sherstneu - (, )
★ The Beatles - Don’t Pass Me By (, )
★ The Beatles - I’m Down (, )
★ The Beatles - I Feel Fine (, )
★ Pepper & Salt - Have My Love (, )
★ Scott Ringle - Surf Or Die (Album, )
★ Gene Vincent And His Blue Caps - Crazy Legs (nummer, )
★ Animal Drive - Bite! (Album, )
★ Grant & Forsyth - The Sun Ain‘t Gonna Shine Anymore (, )
Zelf info aanvullen?
Word lid en breid onze muziekdatabank mee uit! Artiesten, discografiën, pseudoniemen, familiale of andere verbindingen tussen muzikanten, videoclips en weetjes over deze videoclips, ... Alles wat je ingeeft wordt automatisch aan elkaar gelinkt!
Je moet ingelogd zijn om info toe te kunnen voegen.
☆ Een dagfeit - Kies een dag en een maand en voeg daarna het jaar en het dagfeit toe.
☆ Een artiest, groep, duo, collectief, ... - Voeg een artiest of combo toe. Leden die je ingeeft worden automatisch gelinkt aan dagfeiten, andere groepen, discografiën, ...
☆ Discografie - Voeg een release van een artiest toe.
☆ Een link tussen artiesten - De bassist van groep x is de broer van de drummer van groep y, ... link groepen aan elkaar, gebaseerd op relaties en familiebanden.
☆ - Pseudo's, alter ego's, gestileerde namen van bands, ... - De officiële en officieuze bijnamen en schuilnamen van artiesten. Dingen als CHVRCHΞS voor "Chvrches" kan je hier ook ingeven.
☆ - Weetjes over videoclips - Met behup van Google Maps/Streetview aantonen waar een videoclip werd opgenomen of uitleggen wie die ene bekende persoon is die er een gastrol in heeft.
En ook: reclamespots waarin het nummer (of een parodie/pastiche) te horen is. Uiteraard met een link naar de reclamespot.
En ook: reclamespots waarin het nummer (of een parodie/pastiche) te horen is. Uiteraard met een link naar de reclamespot.
![]() |
Brieven aan Brigitte, onze ombudsdienst Probleem: Mijn man wil weg maar wil niet vertrekkenMijn man (20 jaar huwelijk) maakt zich nu al meer dan een jaar langzaam los van onze relatie. Hij wil niets meer me... · Lees deze brief en Brigitte's deskundige antwoord! |
![]() |
Onze Online-Soap: Dagelijkse Zeep Aflevering 65: Metalen ontmoetingen en andere shitGôh wat is nu het spannendste wat er bij de Kneutersen gebeurd is? Kerstmis is weer gepasseerd, en behalve dat het weer een marginale schranspartij geworden is, evenals met nieuwjaar, valt daar weinig verras... · Oh spannend! Ik wil de rest lezen! |
![]() |
Spelletjes Dots, Alleyway, Elevator Action, ...We hebben een reeks spelletjes verzameld. Sommige in ouderwetse javascript, andere zijn bekende "arcadegames" die je hier gewoon kan spelen.· Yes!!! Spelletjes zijn ideale tijdverknoeierij! |
![]() |
Het vermoeden van Collatz
Het vermoeden van Collatz is een wiskundige stelling, bedacht door de Duitser Lothar Collatz. Deze stelling behelst een berekening die tot nu toe altijd op 1 is uitgekomen. Hier kan je uiteraard proberen of je een getal vindt waarvan de berekening niét op 1 uitkomt.· Probeer hier! |
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 07/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
3
4
5
6
7
9
10
11
DEUS - Nothing Really Ends 27
12
13
14
15
CHRISTOPHE - Aline 21
16
17
THE RESIDENTS - Kaw-liga 18
18
TEARS FOR FEARS - Shout 9
20
25
26
LUKE COMBS - Fast Car 17
27
28
29


Hoogste scores
De scores van de spelletjes die jullie (en wij) spelen.| Speler | Spel | Score |
| admin | Rood Vierkant | 18.285 |
| admin | Rood Vierkant | 17.874 |
| Bezoeker | Rood Vierkant | 16.92 |
| admin | Rood Vierkant | 15.542 |
| Bezoeker | Rood Vierkant | 15.964 |
| admin | dots | 40 |
| admin | dots | 38 |
| admin | dots | 34 |
| admin | dots | 33 |
| admin | dots | 3 |
Rechts





