Welkom!
- Geej se lèllike voel hod!
- It´s Thursday evening in Toronto - I had to actually ask the drummer - but for us, it´s Friday night ~ Paul Weller
- Heej dag Geert er loopt van alles verkeerd, heej ja heej ja hooow!
- De politiezone Rupel trok meteen alle registers op.
- Ik stink misschien ja, maar alleszins niet zo erg als jij
- Het Random Kwootje-gevoel
- De site voor de bierdrinkende man met gratis live zonnebank cams. Pilske erbij!
- met de deur in de boter vallen
- The only place where success comes before work is in the dictionary
- Een bijrijder zit er altijd naast.
- Mooi voorstel, allemaal goed en wel, maar eigenlijk moet ik kakken
- Wat hout dat allemaal in? Wel dat kan vanalles zijn.
- Sorry maar men heeft me gezegd dat je met clubbrugge MOET lachen
- woord met 6 klinkers na elkaar: eiaaier
- ik wist trouwens niet dat schleck luxelburegrs waren ai ai ai ai roel leer typen
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Vandaag, zondag 29 maart 2026. Dag 88 van het jaar, week 13
☆ Wat gebeurt er vandaag in de wereld?
- Pianodag
Uit onze muziekdatabank...
Op deze dag, in de muziekgeschiedenis...
☆ Dagfeitjes uit de muziekwereld. Dit gebeurde er op 29/03:☆ 29/03/2004: overlijdensdatumSenhor Das Trevas
☆ 29/03/2001: sterfdatumAngelo Davis. Oorzaak: Ongeval
☆ 29/03/2020: sterfdatumKrzysztof Penderecki
☆ 29/03/1944: geboortedagTerry Jacks in Winnipeg
☆ 29/03/1982: sterfdatumFloyd Smith
☆ 29/03/1997: Op deze dag kwam De Dijk binnen in de hitparade met "De Stand Van De Maan (album)"
☆ 29/03/1997: Op deze dag kwam Real Dj binnen in de hitparade met "You Make Me Feel (Mighty Real)"
☆ 29/03/1947: geboortedagBobby Kimball in Vinton
☆ 29/03/1980: Op deze dag kwam Hot Chocolade binnen in de hitparade met "20 Greatest Hits (album)"
☆ 29/03/1976: geboortedatumSami Karppinen
De laatst toegevoegde artiesten of aangevulde bands
★ Exorcizphobia
★ Holly Shire
★ Ordnance
★ Forgiven
★ Hyonblud
★ Messiah Force
★ Ayreon
★ Conciliabulo
★ Sterilized
★ Death Ss
De laatst toegevoegde uitgaven
★ Michael Jackson - Pretty Young Thing (, )
★ Alan Parsons Project - Don’t Answer Me (, )
★ Koos Alberts - Wat Ik Zeggen Wil (album) (, )
★ Verzamel - The Healing (, )
★ Charles Aznavour - Volume 1 (album) (, )
★ James Last - In Concert (album) (, )
★ Alexandra Sherstneu - (, )
★ The Beatles - Don’t Pass Me By (, )
★ The Beatles - I’m Down (, )
Zelf info aanvullen?
Word lid en breid onze muziekdatabank mee uit! Artiesten, discografiën, pseudoniemen, familiale of andere verbindingen tussen muzikanten, videoclips en weetjes over deze videoclips, ... Alles wat je ingeeft wordt automatisch aan elkaar gelinkt!
Je moet ingelogd zijn om info toe te kunnen voegen.
☆ Een dagfeit - Kies een dag en een maand en voeg daarna het jaar en het dagfeit toe.
☆ Een artiest, groep, duo, collectief, ... - Voeg een artiest of combo toe. Leden die je ingeeft worden automatisch gelinkt aan dagfeiten, andere groepen, discografiën, ...
☆ Discografie - Voeg een release van een artiest toe.
☆ Een link tussen artiesten - De bassist van groep x is de broer van de drummer van groep y, ... link groepen aan elkaar, gebaseerd op relaties en familiebanden.
☆ - Pseudo's, alter ego's, gestileerde namen van bands, ... - De officiële en officieuze bijnamen en schuilnamen van artiesten. Dingen als CHVRCHΞS voor "Chvrches" kan je hier ook ingeven.
☆ - Weetjes over videoclips - Met behup van Google Maps/Streetview aantonen waar een videoclip werd opgenomen of uitleggen wie die ene bekende persoon is die er een gastrol in heeft.
En ook: reclamespots waarin het nummer (of een parodie/pastiche) te horen is. Uiteraard met een link naar de reclamespot.
En ook: reclamespots waarin het nummer (of een parodie/pastiche) te horen is. Uiteraard met een link naar de reclamespot.
![]() |
Brieven aan Brigitte, onze ombudsdienst Rode inktHallo Brigitte. Ik heb thuis enkele papieren gevonden waar er met rode inkt aantekeningen op zijn aangebracht. Ik ... · Lees deze brief en Brigitte's deskundige antwoord! |
![]() |
Onze Online-Soap: Dagelijkse Zeep Aflevering 65: Metalen ontmoetingen en andere shitGôh wat is nu het spannendste wat er bij de Kneutersen gebeurd is? Kerstmis is weer gepasseerd, en behalve dat het weer een marginale schranspartij geworden is, evenals met nieuwjaar, valt daar weinig verras... · Oh spannend! Ik wil de rest lezen! |
![]() |
Het vermoeden van Collatz
Het vermoeden van Collatz is een wiskundige stelling, bedacht door de Duitser Lothar Collatz. Deze stelling behelst een berekening die tot nu toe altijd op 1 is uitgekomen. Hier kan je uiteraard proberen of je een getal vindt waarvan de berekening niét op 1 uitkomt.· Probeer hier! |
![]() |
Spelletjes Dots, Alleyway, Elevator Action, ...We hebben een reeks spelletjes verzameld. Sommige in ouderwetse javascript, andere zijn bekende "arcadegames" die je hier gewoon kan spelen.· Yes!!! Spelletjes zijn ideale tijdverknoeierij! |
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 14/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
7
9


Hoogste scores
De scores van de spelletjes die jullie (en wij) spelen.| Speler | Spel | Score |
| admin | Rood Vierkant | 18.285 |
| admin | Rood Vierkant | 17.874 |
| Bezoeker | Rood Vierkant | 16.92 |
| admin | Rood Vierkant | 15.542 |
| Bezoeker | Rood Vierkant | 15.964 |
| admin | dots | 40 |
| admin | dots | 38 |
| admin | dots | 34 |
| admin | dots | 33 |
| admin | dots | 3 |
Rechts





