Welkom!
- Geej se lèllike voel hod!
- I got nasty habits; I take tea at three ~ Mick Jagger
- Weet je wat!? Je hoéft haar niet eens graag te zien. Zij heeft namelijk ook een ongelooflijke kakhekel aan jou.
- Hammerless Lucid, JAGHIRE BAKE GAM AT
- Vervelend om steeds maar een paar lijnen te kunnen lezen? Dat begrijpen we. Daarom hoef je niet te betalen om onze zever te lezen.
- ik ben al zo lang in m´ n element, mag ik nu eens in dat van jou zitten?
- Pripoved gradi na humorju, ki se vsakokrat izteče v grotesko
- Rob do ston weer twie van die vreumde types aanne toog ... zéén dich inne gate aant houwe
- Neuer kijkt hoe de bal via de lat binnengaat. De scheidsrechter keurde het doelpunt. Hieronder ziet u de beelden.
- Wilt u een schoenenwinkel beginnen? Geen probleem. Uw kat zorgt voor regelmatige bevoorrading.
- daar sta je dan met je bananen in je buidelzak
- sommige instellingen krijgen net iets te veel subsidies
- Nou ik was, ik was heejlemaal... flèbberjgèsjted
- de snor in de keel krijgen
- Schijnbaar bestaat er een Amerikaanse website, waarop je een profiel kan aanmaken om dan in contact te komen met vrienden. Wat 'n raar idee is me dat seg
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Vandaag, dinsdag 10 februari 2026. Dag 41 van het jaar, week 07
☆ Wat gebeurt er vandaag in de wereld?
Uit onze muziekdatabank...
Op deze dag, in de muziekgeschiedenis...
☆ Dagfeitjes uit de muziekwereld. Dit gebeurde er op 10/02:☆ 10/02/2022: sterfdatumRoman Kostrzewski
☆ 10/02/1967: geboortedatumYasen Petrov
☆ 10/02/1972: geboortedagRene Van Der Wouden in Gouda
☆ 10/02/1996: Nr 1 in de top: Party Animals
☆ 10/02/1943: geboortedatumRal Donner
☆ 10/02/1964: geboortedatumTadashi Masumoto
☆ 10/02/1966: sterfdatumOsie Johnson
☆ 10/02/1937: geboortedagRoberta Flack in Ashville
☆ 10/02/1929: geboortedatumJerry Goldsmith
☆ 10/02/1978: geboortedatumChristopher Barkensjö
☆ 10/02/1992: geboortedatumDaniel Romero
De laatst toegevoegde artiesten of aangevulde bands
★ Grimmist
★ Decay
★ Lobo
★ The Outerrim
★ Discordia
★ Heimdall
★ Road
★ Icon
★ Mental Cruelty
★ Desastre
De laatst toegevoegde uitgaven
★ Alexandra Sherstneu - (, )
★ The Beatles - Don’t Pass Me By (, )
★ The Beatles - I’m Down (, )
★ The Beatles - I Feel Fine (, )
★ Pepper & Salt - Have My Love (, )
★ Scott Ringle - Surf Or Die (Album, )
★ Gene Vincent And His Blue Caps - Crazy Legs (nummer, )
★ Animal Drive - Bite! (Album, )
★ Grant & Forsyth - The Sun Ain‘t Gonna Shine Anymore (, )
Zelf info aanvullen?
Word lid en breid onze muziekdatabank mee uit! Artiesten, discografiën, pseudoniemen, familiale of andere verbindingen tussen muzikanten, videoclips en weetjes over deze videoclips, ... Alles wat je ingeeft wordt automatisch aan elkaar gelinkt!
Je moet ingelogd zijn om info toe te kunnen voegen.
☆ Een dagfeit - Kies een dag en een maand en voeg daarna het jaar en het dagfeit toe.
☆ Een artiest, groep, duo, collectief, ... - Voeg een artiest of combo toe. Leden die je ingeeft worden automatisch gelinkt aan dagfeiten, andere groepen, discografiën, ...
☆ Discografie - Voeg een release van een artiest toe.
☆ Een link tussen artiesten - De bassist van groep x is de broer van de drummer van groep y, ... link groepen aan elkaar, gebaseerd op relaties en familiebanden.
☆ - Pseudo's, alter ego's, gestileerde namen van bands, ... - De officiële en officieuze bijnamen en schuilnamen van artiesten. Dingen als CHVRCHΞS voor "Chvrches" kan je hier ook ingeven.
☆ - Weetjes over videoclips - Met behup van Google Maps/Streetview aantonen waar een videoclip werd opgenomen of uitleggen wie die ene bekende persoon is die er een gastrol in heeft.
En ook: reclamespots waarin het nummer (of een parodie/pastiche) te horen is. Uiteraard met een link naar de reclamespot.
En ook: reclamespots waarin het nummer (of een parodie/pastiche) te horen is. Uiteraard met een link naar de reclamespot.
![]() |
Het vermoeden van Collatz
Het vermoeden van Collatz is een wiskundige stelling, bedacht door de Duitser Lothar Collatz. Deze stelling behelst een berekening die tot nu toe altijd op 1 is uitgekomen. Hier kan je uiteraard proberen of je een getal vindt waarvan de berekening niét op 1 uitkomt.· Probeer hier! |
![]() |
Spelletjes Dots, Alleyway, Elevator Action, ...We hebben een reeks spelletjes verzameld. Sommige in ouderwetse javascript, andere zijn bekende "arcadegames" die je hier gewoon kan spelen.· Yes!!! Spelletjes zijn ideale tijdverknoeierij! |
![]() |
Brieven aan Brigitte, onze ombudsdienst Probleem: Kan je me helpen?Vorige week vertrok ik 's morgens van huis naar mijn werk. Zoals altijd zat mijn man televisie te kijken. Ik reed o... · Lees deze brief en Brigitte's deskundige antwoord! |
![]() |
Onze Online-Soap: Dagelijkse Zeep Aflevering 65: Metalen ontmoetingen en andere shitGôh wat is nu het spannendste wat er bij de Kneutersen gebeurd is? Kerstmis is weer gepasseerd, en behalve dat het weer een marginale schranspartij geworden is, evenals met nieuwjaar, valt daar weinig verras... · Oh spannend! Ik wil de rest lezen! |
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 07/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
3
4
5
6
7
9
10
11
DEUS - Nothing Really Ends 27
12
13
14
15
CHRISTOPHE - Aline 21
16
17
THE RESIDENTS - Kaw-liga 18
18
TEARS FOR FEARS - Shout 9
20
25
26
LUKE COMBS - Fast Car 17
27
28
29


Hoogste scores
De scores van de spelletjes die jullie (en wij) spelen.| Speler | Spel | Score |
| admin | Rood Vierkant | 18.285 |
| admin | Rood Vierkant | 17.874 |
| Bezoeker | Rood Vierkant | 16.92 |
| admin | Rood Vierkant | 15.542 |
| Bezoeker | Rood Vierkant | 15.964 |
| admin | dots | 40 |
| admin | dots | 38 |
| admin | dots | 34 |
| admin | dots | 33 |
| admin | dots | 3 |
Rechts





