Welkom!
- Geej se lèllike voel hod!
- I´m a tidy sort of bloke I don´t like chaos. I kept records in the record rack, tea in the tea caddy, and pot in the pot box ~ George Harrison
- beter met een Rubensvrouw naar bed dan met een skelet
- What´s that coming over the hill, is it a lobster, is it a lobster???
- kijk eens allemaal hoe 'n belangrijk leven ik heb! Ik ga koffie drinken bij staarbuks in Brussel en ik maak daar dan foto's van die ik op feesboek post via mijn aaifoon!
- Welkom in het tijdperk van mensgerichte irritaties.
- ICH WEISS NICHT? ICH HAB´ KEINE AHNUS
- Bob threw up in his shoe!
- Houdt uw duimen gekruist eh!
- daarom beb ik emmanuela een aantal aandelen in amandelen aanbevolen
- Het gaat niet goed met Rinus van der Hijg; zijn angst voor fruitvliegjes heeft hem tot waanzin gedreven. Hij draagt nu constant een harnas en pampers
- als ge witte strond shijt wel en aders niet
- Votre avenir est comme votre ville: gris, misérable et debile
- Kunnen vogels kotsen?
- Ik word tellekeskiër gelinkt aan plakband, en terecht, maar ik was ook grote fan van splitnageltjes!
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Vandaag, donderdag 02 april 2026. Dag 92 van het jaar, week 14
☆ Wat gebeurt er vandaag in de wereld?
Uit onze muziekdatabank...
Op deze dag, in de muziekgeschiedenis...
☆ Dagfeitjes uit de muziekwereld. Dit gebeurde er op 02/04:☆ 02/04/1981: geboortedatumFabian Verweij
☆ 02/04/1989: Op deze dag kwam Renee De Haan binnen in de hitparade met "De Nacht Is Nog Zo Lang"
☆ 02/04/1969: geboortedatumFranck Beck
☆ 02/04/2015: sterfdatumJacques Kloes in Wijk Aan Zee
☆ 02/04/1976: geboortedatumMartijn Van De Bliek
☆ 02/04/1983: Op deze dag kwam Mireille Mathieu binnen in de hitparade met "Together We’re Strong"
☆ 02/04/2002: sterfdatumFrank Tovey. Oorzaak: hartaanval
☆ 02/04/1941: geboortedagLeon Russell in Lawton
☆ 02/04/1952: geboortedagLeon Wilkeson in Jacksonville
☆ 02/04/1988: Op deze dag kwam Zangeres Zonder Naam binnen in de hitparade met "Braziliaanse Nachten"
☆ 02/04/2012: sterfdatumBarney Mccenna
☆ 02/04/1991: geboortedatumJaccob Moy
De laatst toegevoegde artiesten of aangevulde bands
★ Covered In Ashes
★ Ullatec
★ Exorcizphobia
★ Holly Shire
★ Ordnance
★ Forgiven
★ Hyonblud
★ Messiah Force
★ Ayreon
★ Conciliabulo
De laatst toegevoegde uitgaven
★ Michael Jackson - Pretty Young Thing (, )
★ Alan Parsons Project - Don’t Answer Me (, )
★ Koos Alberts - Wat Ik Zeggen Wil (album) (, )
★ Verzamel - The Healing (, )
★ Charles Aznavour - Volume 1 (album) (, )
★ James Last - In Concert (album) (, )
★ Alexandra Sherstneu - (, )
★ The Beatles - Don’t Pass Me By (, )
★ The Beatles - I’m Down (, )
Zelf info aanvullen?
Word lid en breid onze muziekdatabank mee uit! Artiesten, discografiën, pseudoniemen, familiale of andere verbindingen tussen muzikanten, videoclips en weetjes over deze videoclips, ... Alles wat je ingeeft wordt automatisch aan elkaar gelinkt!
Je moet ingelogd zijn om info toe te kunnen voegen.
☆ Een dagfeit - Kies een dag en een maand en voeg daarna het jaar en het dagfeit toe.
☆ Een artiest, groep, duo, collectief, ... - Voeg een artiest of combo toe. Leden die je ingeeft worden automatisch gelinkt aan dagfeiten, andere groepen, discografiën, ...
☆ Discografie - Voeg een release van een artiest toe.
☆ Een link tussen artiesten - De bassist van groep x is de broer van de drummer van groep y, ... link groepen aan elkaar, gebaseerd op relaties en familiebanden.
☆ - Pseudo's, alter ego's, gestileerde namen van bands, ... - De officiële en officieuze bijnamen en schuilnamen van artiesten. Dingen als CHVRCHΞS voor "Chvrches" kan je hier ook ingeven.
☆ - Weetjes over videoclips - Met behup van Google Maps/Streetview aantonen waar een videoclip werd opgenomen of uitleggen wie die ene bekende persoon is die er een gastrol in heeft.
En ook: reclamespots waarin het nummer (of een parodie/pastiche) te horen is. Uiteraard met een link naar de reclamespot.
En ook: reclamespots waarin het nummer (of een parodie/pastiche) te horen is. Uiteraard met een link naar de reclamespot.
![]() |
Het vermoeden van Collatz
Het vermoeden van Collatz is een wiskundige stelling, bedacht door de Duitser Lothar Collatz. Deze stelling behelst een berekening die tot nu toe altijd op 1 is uitgekomen. Hier kan je uiteraard proberen of je een getal vindt waarvan de berekening niét op 1 uitkomt.· Probeer hier! |
![]() |
Brieven aan Brigitte, onze ombudsdienst Probleem: Eerste bezoek aan schoonoudersHallo Brigitte Ik ben een vrouw van 32 jaar en heb sinds kort een vriend. Toen hij mij een foto toonde van zijn ... · Lees deze brief en Brigitte's deskundige antwoord! |
![]() |
Onze Online-Soap: Dagelijkse Zeep Aflevering 65: Metalen ontmoetingen en andere shitGôh wat is nu het spannendste wat er bij de Kneutersen gebeurd is? Kerstmis is weer gepasseerd, en behalve dat het weer een marginale schranspartij geworden is, evenals met nieuwjaar, valt daar weinig verras... · Oh spannend! Ik wil de rest lezen! |
![]() |
Spelletjes Dots, Alleyway, Elevator Action, ...We hebben een reeks spelletjes verzameld. Sommige in ouderwetse javascript, andere zijn bekende "arcadegames" die je hier gewoon kan spelen.· Yes!!! Spelletjes zijn ideale tijdverknoeierij! |
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 14/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
7
9


Hoogste scores
De scores van de spelletjes die jullie (en wij) spelen.| Speler | Spel | Score |
| admin | Rood Vierkant | 18.285 |
| admin | Rood Vierkant | 17.874 |
| Bezoeker | Rood Vierkant | 16.92 |
| admin | Rood Vierkant | 15.542 |
| Bezoeker | Rood Vierkant | 15.964 |
| admin | dots | 40 |
| admin | dots | 38 |
| admin | dots | 34 |
| admin | dots | 33 |
| admin | dots | 3 |
Rechts





